دکتر محمد رضا قاسم زاده - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر محمدرضا قاسم زاده:

دکتر محمد رضا قاسم زاده متخصص اعصاب و روان و روان شناس در تهران می باشند.

سوابق تحصیلی دکتر قاسم زاده:

دکتر قاسم زاده مدرک فارغ التحصیلی دکترای پزشکی  عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد دریافت نمودند. ایشان همچنین در مقطع تخصص اعصاب و روان  ( انستیتو روان پزشکی ) از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شده اند.

سوابق علمی دکتر قاسم زاده:

ایشان دارای بورد تخصصی اعصاب و روان می باشند. ایشان از مدرسین دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته روانشناسی می باشند.

خدمات دکترقاسم زاده:

درمان اختلال اضطراب اجتماعی درمان اختلالات شخصیتی درمان وسواس (ocd) درمان خشم و اختلالات کنترل تکانه درمان اختلالات جنسی (  بی میلی و افزایش میل جنسی ) اختلالات بیش فعالی با کمبود توجه اختلالات نقص توجه اختلالات آسپرگرو اوتیسم اختلالات اضطرابی وشخصیت ضد اجتماعی درمان وابستگی به آمفتامین درمان وابستگی به الکل و ترک آن رفتار های ضد اجتماعی بزرگسالان  و کودکان ترس از مکان های شلوغ ترس از اجتماع و منزوی بودن درمان زوال عقلی و کاهش حافظه

چگونگی ارائه خدمات توسط دکتر قاسم زاده :

اختلال آسپرگر:این حالت نوعی اختلال عصبی از طیف بیماری اوتیسم است. آسپرگر عموما مربوط به این است که مغز در عملکرد خود دچار اختلال می شود.تشخیص این بیماری در پسران راحت تر از دختران می باشد. فرد مبتلا نسبت به رفتار احساسی و نیز به صدا و بو بشدت حساس است.البته از مزایای این بیماری می تواند توانایی د ارا بودن  تمرکز بالا در یک موضوع واحد باشد.از آن جایی که افراد دارای اختلال آسپرگر حساسیت زیادی به استرس دارند ممکن است در طی زمان به اضطراب، افسردگی و وسواس منجر گردد.فرد برای درمان بایستی به روان پزشک مراجعه نماید.دکتر محمدرضا قاسم زاده با انجام کمک های آموزشی و حمایت های پشتیبانی و نیز کمک در حیطه کاری تلاش به ایجاد آرامش در فرد مبتلا می کند. و همچنین ایشان با صحبت با اطرافیان فرد بیمار به منظور کاهش توقعات و انتظارات  از بیمار و آرام سازی محیط زندگی مطابق با کم توانی بیمار تلاش می کند تا استرس و اضطراب را دور کند تابیمار به شرایط مساعد تری برسد.  
مشاهده بیشتر
  • تهران، خیابان آزادی، تقاطع شادمان، جنب داروخانه اعتصام، پلاک 409، طبقه اول، واحد 28، کلینیک آلومینا
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.