دکتر محمد طاهر رجبی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر محمد طاهر رجبی

دکتر محمد طاهر رجبی، متخصص چشم و فوق تخصص اربیت و اکولوپلاستیک آنچه بر خلاف بسیاری از جراحان زیبایی برای دکتر رجبی همواره مطرح بوده عدم توجه صرف به زیبایی فانتزی و توجه بسیار بالا به حفظ عملکرد و فیزیولوژی چشم و بینایی و عملکرد صحیح پلک و عضلات دور چشمی می باشد و در صورتیکه درخواست بیمار برای جراحی زیبایی کوچکترین تهدیدی برای فیزیولوژی چشم و پلک باشد با توضیح کافی به بیمار او را از انجام جراحی منصرف می کنند.  

سوابق تحصیلی دکتر محمد طاهر رجبی:

دکتر محمد طاهر رجبی دارای بورد تخصصیاز دانشگاه تهران می باشند. کالیفرنیا در محضر پروفسور گولبرگ و دوره های تکمیلی خود را در UCLAایشان فلوشیپ خود را در رشته اربیت و اکولوپلاستی دانشگاه میامی زیر نظر پروفسوردیوید تس و توماس جانسون گذراندند همچنین در محضر پروفسور نراد  در آمریکا بوده اند.  

سوابق علمی دکتر محمد طاهر رجبی:

دکتر محمد طاهر رجبی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. دانشیار بخش اربیت و اکولوپلاستی و معاونت پژوهشی بیمارستان فارابی هستند. عضو هیات بورد مجله جهانی چشم پزشکی می باشند. عضو هیات بورد مجله بین المللی چشم پزشکی می باشند. عضو هیات بورد مجله جهانی از موارد بالینی می باشند. معاون پژوهشی بیمارستان فارابی می باشند. عضو هیات بورد دانشنامه چشم پزشکی جمهوری اسلامی ایران می باشند. دانشیار چشم پزشکی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. داور علمی برای مجله استرابیسم آمریکا بودند. داور علمی برای مجله نشریه چشم پزشکی آمریکا بودند. داورعلمی برای مجله بینا مجله چشم پزشکی آمریکا بودند. تربیت دانشجو های عراقی و تاجی و آلمانی و ایرانی در زمینه های جراحی اربیت و اکولوپلاستی تربیت همکاران فلوشیپ در زمینه های جراحی گوش حلق بینی و سر و گردن

خدمات

جراحی زیبایی پلک جراحی پلاستیک صورت لیزیک و لازیک جراحی افتادگی پلک لیفت صورت    
  • تهران، میدان ونک، ابتدای بزرگاه حقانی، نرسیده به گاندی جنوبی، پلاک72، ساختمان پزشکان72ونک، طبقه4، واحد402
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.