اولین عمل پیوند استخوان در سیستان و بلوچستان - مسعود میرکاظمی

اولین عمل پیوند استخوان در سیستان و بلوچستان

اولین عمل پیوند استخوان در سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این عمل جراحی در بیمارستان امام علی(ع) زابل روی یک بانوی 27ساله انجام شد.
دکتر مسعود میرکاظمی، پزشک معالج  گفت: این بیمار به علت درد شدید زانو به پزشک مراجعه کرده بود، اما دچار توده ای سرطانی در استخوان ران شده  به طوری که تومور، استخوان ران و عروق آن ناحیه را درگیر کرده بود.
این پزشک که فلوشیپ ارتوپدی و فوق تخصص جراحی تومورهای استخوانی و بافت نرم است گفت: با وجود این که عمل خروج توده سرطانی و پیوند بافت های لازم در چنین بیمارانی، در حال حاضر فقط در شهرهای بزرگ مانند تهران و مشهد انجام می شود، تنها راه نجات این بیمار در این شهر قطع عضو بود.
دکتر میرکاظمی افزود: با فراهم شدن امکانات مورد نیاز از جمله آلوگرافت استخوانی که خانواده بیمار از خارج استان تهیه کردند، عمل جراحی خروج توده سرطانی و پیوند استخوان به مدت هشت ساعت روی این بیمار انجام  و از قطع عضو جلوگیری شد و اکنون حال بیمار خوب است.
این بیمار که آرزو هرمززایی زارع نام دارد و دارای سه فرزند است، به خبرنگار ما گفت: به علت مشکلات مالی قادر نبود برای درمان به خارج از استان برود و با انجام عمل جراحی در بیمارستان امام علی(ع)،  هزینه های درمان وی بسیار کم شده است.

دکتر مسعود میر کاظمی نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مسعود میرکاظمی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

 

دکتر مسعود میر کاظمی

متخصص ارتوپدی و ترماتولوژی، دارای بورد فلوشیپ جراحی تومورهای استخوانی و عضلانی دکتر مسعود میرکاظمی متولد ١٣۶٣ در مشهد متخصص جراحی ارتوپدی و دارای بورد تخصصی، نفر اول پربورد سال٩٣ دانشگاه...

سوالات خود را از بپرسید
 • مهدی عظیمی

  زانوم وقتی جمش میکنم درد میگیره و گاها صدا میده و احساس میکنم زیرکشکک خشکه

 • علی مقدم

  الان 8ماه میگذرد صدای تق در التم شنیدم پیش دکتر هم رفتم دارو برای از بین رفتن التهاب داد ولی بعد از،هشت ماه در ادرار و درمسایل جنسی مشکل دارم

 • خاطره اقچلو

  سلام خسته نباشید وقت بخیر پسرم دیشب از روی مبل به زمین افتاد به سمت شانه با راست واسیب دید من من با توجه به اوضاع کنونی نمیتوانم بیرون یا بیمارستان بروم کبودی یا قرمز نشده است. من احساس میکنم کمی از بالای شانه کرم کرده تا آرنج میتواند حرکت بدهد ولی بالا نمیاد دستش درد میکنه ۵ساله هستش ومن چگونه تشخیص بدهم در رفتگی یا شکستگی رو ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید روز به خیر

 • علیرضا شهبازی

  با سلا م مادرم ۶۲ ساله سه سال پیش جراحی کانسر کولون انجام شده و ۱۲ مرحله شیمی درمانی انجام گرفته و پاتولوژی فاقد هیچ آثاری بعدی گزارش گردیده... اخیر در استخوان لگن متاستاز رویت گردیده و توانایی حرکت پای راست مختل گردیده در ریه یک توده کوچک مشاهده گردیده...فقط رادیوتراپی انجام می گیرد .لطفا جهت درمان و جراحی و...و رهایی از درد مداوم استخوان در ناحیه لگن و پا راهنمایی فرمایید./ممنون و متشکرم..

 • لغو پاسخ
دکتر مسعود میر کاظمی