دکتر مهدی احمدی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر مهدی احمدی متخصص گوش حلق و بینی و جراحی سر و گردن و زیبایی بینی از دلایل انتخاب زیاد دکتر احمدی به عنوان دکتر زیبایی بیماران می توان به تلفیق علم و هنر و تجربه در انجام جراحى هاى زیبایى و همچنین همگامى با علم روز دنیا و انجام روش هاى مدرن جراحى وجراحى در بیمارستان مدرن و فوق تخصصى نیکان با بهره گیرى از تجهیزات پیشرفته و فضایى راحت ، لوکس و آرام همچنین مشاوره هاى قلب و بیهوشى قبل از عمل جراحى در صورت نیازو ارائه خدمات پزشکى و بیمارستانى مطابق با استاندارد هاى روز دنیا اشاره کرد.ساعت کاری دکتر احمدی به صورن هر روز در شیفت بعد از ظهر و شیفت صبح می باشد که مراجعه کنندگان قبل از مراجعه باید وقت رزرو کرده باشند.  

سوابق تحصیلی دکتر مهدی احمدی

دکتر احمدی مدرک پزشکی عمومی را در دانشگاه اصفهان و دوره تخصصی را در دانشگاه شیراز به پایان رسانده اند و دوره های متعدد تکمیلی جراحی بینی و زیبایی را در محضر اساتید بنام و معروف اروپایی و آمریکایی در کشورهای _آمریکا_آلمان_هلند_ فرانسه و ایتالیا گذرانده و بیش از بیست و شش سال سابقه جراحی در زمینه بیماری های گوش و حلق و بینی و زیبایی صورت دارند.  

سوابق علمی دکتر مهدی احمدی

عضو جراحان بینی و سینوس اروپا می باشند. عضو جراحان بینی و سینوس آمریکا می باشند. عضو آکادمی جراحان گوش و حلق و بینی آمریکا می باشند.

خدمات

درمان شکستگی بینی جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی) تزریق بوتاکس تزریق ژل تزریق چربی جراحی و پروتز چانه پرتز لب سپتو پلاستی چال گونه لیفت صورت متقارن کردن بینی کوچک کردن بینی گوشتی جراحی طول زیاد و کم بینی اصلاح قوز بینی انجام جراحی های مربوط به سر انجام انواع جراحی های مربوط به صورت
مشاهده بیشتر
  • تهران،خیابان اقدسیه، میدان اراج، خیابان22بهمن، کلینیک بیمارستان نیکان
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.