بهترین عمل چشم برای برداشتن عینک چه عملی است؟ - مهدی خانلری

بهترین عمل چشم برای برداشتن عینک چه عملی است؟

بهترین عمل چشم برای برداشتن عینک چه عملی است؟

– اصلاح شماره چشم را می توانیم بر روی قرنیه انجام دهیم که مهمترین آن لازک یا لیزیک است که در این مساله ما 3 عمل معروف داریم:

دکتر مهدی خانلری نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر مهدی خانلری کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

1-1- لازیک یا prk که شبیه هم هستند.

2-1-فمتولیزیک که تفاوت عمده اش در نوع برخورد با قرنیه است.

3-1- عمل اسمایل چیزی شبیه فمتولیزیک است ولی اور فمتو است همه چی با فمتولیزیک انجام می شود.

1-   کار دوم  این است که نه به قرنیه بیمار و نه به لنز دست بزنیم یک لنز اضافه می کنیم که به آن عمل های فیکی کالر گفته می شود بیشتر در شماره های بالا 12-13 یا شماره هایی که در شماره های پایین هستند ولی ضخامت قرنیه آنها به ما امکان عمل لیزیک، لازک یا فمتولیزیک را نمی دهند.

2-    گروه سوم کارهایی هستند که روی لنز بیمار انجام می دهیم یعنی عدسی چشم خود بیمار را تعویض می کنیم. این اختصاص به سنین 50 به بالا دارد و متقاضی برداشتن عینک هستند متقاضی خوبی برای دو روش قبلی نیستند. در واقع این عمل شبیه به عمل آب مروارید است و معروف به برداشتن لنز شفاف و جایگزینی آن با یک لنز مناسب است که این لنز بتواند شماره چشم بیمار را اصلاح کند.

دکتر مهدی خانلری

مهدي خانلري، جراح و متخصص بيماريهاي چشم اينجانب دكتر مهدي خانلري جراح و متخصص بيماريهاي چشم فارغ التحصيل از دانشگاه علوپزشكي تهران، حدود بيست سال است كه انجام جراحي هاي...

سوالات خود را از بپرسید
 • فاطمه براهویی

  سلام من پد آرایشیم رو اشتباها با اب که مقداری وایتکس. داخلش بود شستم و بعد استفاده پلک چشمام ورم کرده و شدیدا میخاره چکار باید بکنم

 • بهاره اکبرزاده

  سلام دکتر خسته نباشید.دختر من ۵ سالشه چند روزه عمل اپاندیس انجام داده بعد عمل گشنه میشه تند تند پی پی هم که روزی ۳ بار میره.قبل عمل نه اشتها داشت دو روزی یبارم پی پی نمیکرد دلیل؟

 • سامان حیدری

  خودارضایی اگر در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند بصورت وسواسی و زیاد و یا اعتیاد گونه باشد وبعد از آن همراه با استرس واضطراب شدید همیشگی و پایدار باشد باعث کدام یک از عوارض زیر میشود چون من در مورد خودارضایی اندازه ومعمول و کم و بدون افراط و بدون وسواسی و بدون اعتیاد گونه که همراه با استرس و اضطراب نباشد در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند از همکار شما سوال کردم و فرمودن باعث عوارض سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم و همچنین باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم نمیشود حالا از شما خواهش میکنم برای پاسخ به عوارض زیرحالتی را که خودارضایی در مردان مجرد بدون زن و خانم به صورت افراطی و همچنین وسواسی و زیاد و اعتیاد گونه همراه با استرس و اضطراب زیاد همیشگی و پایدار باشد انجام میشود را در نظر بگیرید .{جنس:پسرمجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستم} 1-آیا باعث سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم میشود ۲ - آیا باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم میشود؟

 • محمد برفی

  با سلام من ۳۳سال دارم اهل نوراباد لرستان حدود ۲ سال هستش که خشکی چشم دارم دکترهای زیادی رفتم وازقطره های یک بارمصرف استفاده میکنم هنگام رانندگی درشب مشکل دارم مصرف چه داروی برای خشکی چشم خوب است .... ممنون از لطف شما

 • لغو پاسخ
دکتر مهدی خانلری
بستن دکتر مهدی خانلری دکتر مهدی خانلری

سوالات خود را از دکتر مهدی خانلری بپرسید

02188374067