دکتر میرمحمد مجلسی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر میر محمد مجلسی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک در تهران می باشد.

سوابق تحصیلی دکتر میر محمد مجلسی

ایشان فارغ التحصیل دکترای پزشکی از دانشکده علوم پزشکی تهران است. دکتر مجلسی مدرک دکتری‌‌‌‌ تخصصی در رشته گوش و حلق و بینی (ent ) و جراحی سر و گردن  را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نمودند. ایشان دارای فلوشیپ تخصصی در زمینه جراحی سرو گردن می باشند. همچنین دارای بورد تخصصی هستند.

سوابق علمی دکتر میر محمد مجلسی

ایشان در طی سالهای ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۷  تنها جراح  پلاستیک در استان کردستان بوده اند. ایشان عضو انجمن راینولوژی ایران هستند.

خدمات دکتر  میر محمد مجلسی

انجام راینو پلاستی یا عمل پلاستیک بینی جراحی پروتز گونه جراحی پروتز چانه انجام لیفتینگ پوست صورت انجام لیفت ابروها انجام بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک انجام لیپوساکشن لیزر جهت جوانسازی پوست صورت تزریق چربی و بوتاکس

چگونگی ارائه خدمات دکتر محمد مجلسی

لیپوساکشن : جراحی لیپوساکشن به عنوان روشی جهت رفع چربی‌های موضعی بکار میرود . با وجود روش های دیگر که در روبروی لیپوساکشن قرار گرفته اند اما گویا هنوز هم مناسب ترین روش  لیپوساکشن است. لیپوساکشن با استفاده از مکش چربی‌ها را از بدن بیرون می برد. انجام روش  لیپوساکشن  اصولا برای  برای افرادی که وزن نزدیک به ایده آل داشته  و برای چند ماه وزنشان ثابت مانده  باشد مناسب است  . لیپوساکشن گاهی برای درمان بیماری های خاصی مانند:تومور خوش خیم  چربی ، بزرگی غیر طبیعی سینه در مردان و تعرق بیش از حد در زیر بغل مورد استفاده قرار می گیرد . پس از عمل لیپوساکشن زمانی که اثر داروهای بیهوشی از بین برود، بیمار میتواند به فعالیتهای عادی خود ادامه بدهد. لیپوساکشن فقط باید توسط پزشکی که در زمینه لیپوساکشن و عمل جراحی پوست و عوارض احتمالی آن زمینه و تخصص دارد انجام شود. دکتر میر محمد مجلسی  با دارا بودن مهارت لازم در این زمینه تخصصی  این توانایی را دارد که با دستان توانای خود دست به جراحی زیبایی از جمله عمل لیپوساکشن زده و اندامی متناسب و زیبا را برایتان به ارمغان آورد .
مشاهده بیشتر
  • زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بالای بانک آینده روبروی بانک کارآفرین، پلاک 50 ، طبقه 4 ، واحد 14
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.