دکتر ندا فرزانه - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر ندا فرزانه:

دکتر ندا فرزانه روان پزشک و متخصص اعصاب و روان (روان درمان گر ) در تهران می باشد.

سوابق علمی دکتر فرزانه:

ایشان فارغ التحصیل دوره تخصصی روانپزشکی از دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تهران می باشند. دارای بورد تخصصی روان پزشکی از دانشگاه تهران هستند. ایشان دارنده مدرک  درمان وابستگی به مواد افیونی با داروهای آگونیست  از مرکز ملی مطالعات اعتیاد  کشور می باشند. همچنین مدرک تخصصی در مورد آسیب شناسی خانواده  را از دانشگاه شهید بهشتی دارا هستند. ایشان دارنده مدرک تخصصی دوره درمان طرحواره درمانی از انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران  می باشند. دکتر فرزانه مدارک تخصصی در حیطه های درمانهای غیر داروئی روانپزشکی  را دارا هستند. ایشان همچنین از موسسه دانش اعتیاد و روانشناسی ایرسا مدرک مشاوره و روان درمانی در اختلالات جنسی را دریافت کرده اند.

سوابق علمی دکتر فرزانه:

ایشان از سال ۱۳۹۵  عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران می باشند. ایشان عضو انجمن روان پزشکان ایران از سال ۱۳۹۱ هستند. ایشان در سال ۱۳۹۴ سابقه فعالیت  به صورت درمان داروئی و غیر داروئی  را به مراجعان در کلینیک های برتر کشور داشته اند. دکتر فرزانه ارائه دهنده پوستر در کنگره روانپزشکی انجمن روانپزشکان ایران می باشند. ایشان در سالهای ۹۳ تا ۹۵ عنوان روانپزشک و مسئول فنی بخش بیمارستان غیر آموزشی را برعهده داشتند. ایشان در طی دوسال سابقه همکاری با وزارت راه و ترابری را داشته اند. همچنین در دو سال پی در پی سابقه همکاری با سازمان پزشک قانونی کشور را داشته اند. ایشان در سالهای ۹۳ و ۹۴ سابقه همکاری با سازمان بهزیستی در امور کمسیونهای روانپزشکی را دارند.

خدمات دکتر فرزانه:

درمان اختلالات روان تنی شامل : ملال و افسردگی پیش از قاعدگی، بیماری خستگی مزمن درمان آرام سازی (relaxation) در اختلالات روان تنی افسردگی و اضطراب دوران حاملگی و بعد از زایمان درمان مشکلات جنسی ناشی از مشکلات ارتباطی زوجین تکنیکهای شناختی و رفتاری کنترل خشم درمان داروئی و غیرداروئی ترک سیگار زوج درمانی با رویکرد روانکاوی روش تن آرامی به روش آگاهی حسی درمان داروئی و غیرداروئی افسردگی  
  • میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، ساختمان پزشکان، پلاک ۳۸، طبقه ۴، واحد ۴۰۲
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.