ایمپلنت، بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته - دکتر نیما نداف پور

ایمپلنت، بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته

ایمپلنت، بهترین روش برای جایگزینی دندان از دست رفته

در حال حاضر جایگزینی دندان های از دست رفته با ايمپلنت بهترين روش براى بازسازى عملكرد دندانها و زيبايى مى باشد. مزیت استفاده از ایمپلنت عدم دست اندازی به دندان های مجاور و همچنين حفظ استخوان و لثه موجود است.
انجام درمان های ایمپلنت در بسیاری از افراد مگر آن هایی که مشکلات سیستمیک بسیار جدی دارند امکان پذیر است و با روش های مختلف پیوند استخوان استفاده از ایمپلنت ها حتی در صورت عدم وجود استخوان کافى میسر است.
روشهاي پيوند استخوان از جمله افزايش عرض و ارتفاع استخوان و پيوندهاي سينوس مي تواند به قراردهي ايمپلنت در نواحي با استخوان ناكافي كمك کند.
نكته مهم در حفظ سلامت ايمپلنت مراقبت هاي بهداشتي و مراجعات منظم بيمار جهت معاينات دوره اي است.

دکتر نیما نداف پور نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر نیما نداف پور کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دکتر نیما نداف پور

دکتر نیما نداف پور، جراح لثه و ایمپلنت درمان تخصصی بیماری ها و مشکلات لثه (التهاب، عفونت، تحلیل لثه) درمان های تخصصی ایمپلنت و پیوندهای استخوان، آماده سازی لثه پیش...

سوالات خود را از بپرسید
 • عبدالرضا افتخاری

  سلام شب بخیر میخواستم ایمپلنت انجام بدم چوان کارمند هستم به روش سریع میخوام زحمت بکشید انجام بدید قیمت هاش زحمت بکشید اعلام بکنید ممنون میشم ازتون

 • معصومه حقگو

  سلام من دندون چهارمی پایین چپ رو تقریبا یکسال پیش عصبکشی کردم و بعد مدتی متوجه شدم لثم تحلیل میرع و احساس لقی میکردم و به دکترم نشون دادم و گفت طبیعیه عصبکشی شده دیگ.. و الان تقریبا دوماهه از لثم چرک خارج میشه و عکس گرفتم و عفونت مشخص بود یکماه اموکسیسیلین مصرف کردم ولی خوب نشده.. و بخاطر شرایط فعلی نمیشه رفت دکتر.. میترسم دندونم از دست بره اصلا الان بهش امیدی هست؟؟ باید تخلیه شه و دوباره پر شه؟؟

  • دکتر نیما نداف پور

   سلام با توهجه به توضیحات شما شرایط دندان مناسب نمیباشد و نیاز به عکس دندان جهت تعیین دقیق وضعیت آن میباشد

 • نفیسه صالحی

  لثه بین دو دندان جلو پایین فکم مدتی است کمی درد میکند دندان هایم هم گز گز میکنند حالت سفت شدن میگیرند دو ماه پیش هم از همه دندان هایم عکس انداخته ام و این دندان های جلو سالم بودند و الان این حالت را دارم نظر شما چیست مشکل از دندانم هست یا لثه؟

 • مرضیه تنورساز

  با سلام من بیست و چهار روز پیش عمل پیوند لثه برای دو دندان جلو انجام دادم دو روز است که بخیه ها را خارج کرده ام اما الان حس می کنم ریشه یکی از دندان ها نمیان شده آیا اشکال دارد؟ آیا ممکن است نیازی به عمل دوباره باشد؟

  • دکتر نیما نداف پور

   سلام بايد معاينه شد

 • لغو پاسخ
دکتر نیما نداف پور
بستن دکتر نیما نداف پور دکتر نیما نداف پور

سوالات خود را از دکتر نیما نداف پور بپرسید

02126767668