علل عمده تحلیل های لثه ای - دکتر نیما نداف پور

علل عمده تحلیل های لثه ای

علل عمده تحلیل های لثه ای

یکى از نگرانى هاى بسیاری از افراد تحلیل های لثه اى است. علل عمده تحليل هاى لثه اى عبارتند از: پیشرفت بیماری عفونى لثه، آسیب ناشی از مسواک زدن های غلط،نازکی لثه و استخوان.
در تمام موارد، کنترل التهاب و بیماری لثه در ارجحیت قرار دارد.
و پس از آن با توجه به وضعیت موجود، مى توان ازتکنیک های مختلف جهت تقویت بافت لثه و حتى پوشش سطح ریشه به منظور تامين زيبايي و برطرف كردن مشكلات مرتبط با حساسيت دندان استفاده كرد.
از ديگر موارد استفاده از درمان هاى پيوند لثه، بيماران كانديد درمان ايمپلنت و يا در افرادى است كه قراراست درمان ارتودنسی یا پروتزی انجام دهند كه در صورت نازك بودن لثه پیوندهایی به منظور پیشگیری از تحلیل لثه انجام مى شود.

دکتر نیما نداف پور نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر نیما نداف پور کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دکتر نیما نداف پور

دکتر نیما نداف پور، جراح لثه و ایمپلنت درمان تخصصی بیماری ها و مشکلات لثه (التهاب، عفونت، تحلیل لثه) درمان های تخصصی ایمپلنت و پیوندهای استخوان، آماده سازی لثه پیش...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • نفیسه صالحی

  لثه بین دو دندان جلو پایین فکم مدتی است کمی درد میکند دندان هایم هم گز گز میکنند حالت سفت شدن میگیرند دو ماه پیش هم از همه دندان هایم عکس انداخته ام و این دندان های جلو سالم بودند و الان این حالت را دارم نظر شما چیست مشکل از دندانم هست یا لثه؟

 • مرضیه تنورساز

  با سلام من بیست و چهار روز پیش عمل پیوند لثه برای دو دندان جلو انجام دادم دو روز است که بخیه ها را خارج کرده ام اما الان حس می کنم ریشه یکی از دندان ها نمیان شده آیا اشکال دارد؟ آیا ممکن است نیازی به عمل دوباره باشد؟

  • دکتر نیما نداف پور

   سلام بايد معاينه شد

 • لغو پاسخ
دکتر نیما نداف پور
بستن دکتر نیما نداف پور دکتر نیما نداف پور

سوالات خود را از دکتر نیما نداف پور بپرسید

02126767668