دکتر هادی سماعی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر هادی سماعی متخصص کودکان و فوق تخصص طب نوزادی و پیرامون تولد دکتر سماعی به واسطه کارهای علمی و سابقه درخشانی که در رشته خودشان دارند همچنین با حضور در برنامه ماه عسل شهرت و محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند و سهولت در دسترسی به مطب از مزیت های این پزشک است . داشتن امکانات مناسب و نوین و رفتار عالی باعث شده است که هر روزه مراجعه کنندگان بسیاری داشته باشند.اطلاعات و نظرات مثبت در مورد دکتر سماعی در سایت های ایرانی زیادی وجود دارد.

سوابق تحصیلی دکتر هادی سماعی

دکتر هادی سماعی دوره تخصص خود در رشته کودکان و فوق تخصص خود در رشته طب نوزادی را در آمریکا گرفتند.

سوابق علمی دکتر هادی سماعی

بخش مراقبت ویژه نوزادان بیمارستان کودکان علی اصغر را در سال 1364برای اولین بار در ایران راه اندازی کردند که به تصویب شورای گسترش وزارت رسید. ترجمه تعداد زیادی از کتاب های خارجی را انجام داده اند. مدارس زیادی در نقاط محروم ساخته اند. عضوهیات مدیره انجمن پزشکان کودکان می باشند. دارای بورد تخصصی کودکان می باشند. دارای بورد فوق تخصصی طب نوزادان می باشند. مقالات زیادی در مجلات داخلی ثبت کرده اند.

خدمات

رشد و نموو تغدیه کودک مشاور واکیناسیون کودک و نوزاد مشاور روانشناسی و کودک پروری مشاوره و درمان زردی کودکان و نوزادان درمان مشکلات گوارشی کودکان و نوزادان درمان مشکلات تنفسی کودکان و نوزادان درمان مشکلات دستگاه ایمنی کودکان و نوزادان درمان مشکلات گوش حلق بینی کودکان و نوزادان مشاوره  و آموزش مراقبت از نوزادان نارس درمان اختلالات یادگیری کودکان و نوزادان درمان مشکلات عفونی کودکان و نوزادان درمان مشکلات وبیماری های حاد در کودکان و نوزادان درمان بیماری های آلژیک کودکان و نوزادان پایش دوره ای درمان بیماری های تغدیه ای (کم اشتهایی و ...)
  • تهران،خیابان میر داماد،نبش خیابان اطلسی،ساختمان شماره دو،پلاک163
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.