دکتر هیوا امجدی - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر هیوا امجدی، متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات

سوابق تحصیلی دکتر هیوا امجدی

دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران دکتر هیوا امجدی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات دارای بورد تخصصی بیماریهای مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران است که دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سپری کرده است، ایشان متولد شهر سنندج و کرد زبان است و بعداز گذراندن دوره تحصیلات خود سابقه کار در مرکز تحقیقات بیمارستان شریعتی، بیمارستان شهید لواسانی، بیمارستان دادگستری تهران را در رزومه خود دارد.
  • بیش از سالها تجربه در درمان بیماریهای مختلف مغز و اعصاب و ستون فقرات در زمینه های مختلف از جمله سردرد، سرگیجه، پارکینسون، ms، اختلال خواب، بیماریهای دیسک و ستون فقرات، پانیک و اضطراب، وسواس، افسردگی، بیماریهای عصبی و عضلانی داشته و دارای مقالات علمی در این زمینه است، حضور ایشان در کنگره های علمی متعدد داخلی و بین المللی به دفعات باعث شده که از آخرین درمانهای به روز و تایید شده دنیا در درمان بیماران خود کمک بگیرند.
  • همچنین برای درمان غیر دارویی بیماریهای مغز و اعصاب دوره تکمیلی کار با دستگاه تحریک مغناطیسی فرا جمجمه ای (rTMS) را گذرانده اند که از طریق این دستگاه بسیاری از بیماریهای مغز و اعصاب را بدون دارو و با روش تحریک مغناطیسی و بدون عارضه درمان می کنند.
  • ایشان همچنین در برنامه های متعدد علمی و پزشکی از طرف صدا و سیمای ملی به عنوان کارشناس پزشکی در زمینه بیماری های مغز و اعصاب دعوت شده و حضور داشته اند.
  • در زمینه انجام آزمایشات پاراکلینیکی در بیماری های مغز و اعصاب از جمله نوار مغز، نوار عصب و عضله و نوار اسفنکتر مقعد در بیماران دچار ضایعات نخاعی دارای مدرک تکمیلی بوده و تجربه و تبحر بالایی دارند.
  • تهران، سعادت آباد، ابتدای سرو غربی، جنب تالار سرو، پلاک ۸۶، واحد ۱۰۳
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.