دکتر پرویز الیاسی - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر پرویز الیاسی متخصص چشم می باشد و فعالیت خود را در زمینه چشم انسان ادامه داده است.

سوابق تحصیلی دکتر پرویز الیاسی

مشخص است که دکتر پرویز الیاسی در دریافت پزشکی عمومی، وارد چشم پزشکی شده است و مدرک خود را اینگونه دریافت کرده است. در چشم چزشکی دو حالت وجود دارد. حالت اول این است که رشته چشم پزشکی را به صورت عمومی بخوانید و تخصص آن را دریافت کنید و حالت دوم این است که بخواهید بر روی بخشی از چشم تخصص ویژه داشته باشید. دکتر پرویز الیاسی حالت اول را انتخاب کرده است و تخصص چشم پزشکی برای خود دارد. البته معلوم نیست که مدرک خود را از چه دانشگاهی دریافت کرده است و تنها می توان در مورد نوع مدرک وی ابراز نظر کرد.

سوابق علمی دکتر پرویز الیاسی

از آنجا که دکتر پرویز الیاسی تا تخصص چشم پزشکی تحصیل کرده است، مشخص است که برخی مقاله های علمی در عرصه چشم برای خود دارد و در دانشگاه ارائه داده است. همچنین دکتر پرویز الیاسی مدتی را به عنوان TA در دانشگاه های طی کرده است که این خود نشان دهنده کمک علمی بسیار به دانشجوها می باشد. به نظر می رسد که دکتر پرویز الیاسی در انجمن چشم پزشکی ایران قرار دارد و در باب نظریه های چشم پزشکی ایران، فرضیه ها و سخنانی را مطرح کرده است که کمک کننده می باشد.

خدمات دکتر پرویز الیاسی

  • در مطب دکتر پرویز الیاسی در مورد انواع بیماری های چشم تحقیق می شود و می توان برای بیمار درمان کرد که بیشترین مورد مربوط به آب مروارید و چنین بیماری هایی است.
  • دکتر پرویز الیاسی تسلط کامل بر روی چشم دارد و می تواند در همان جلسات اول بیماری شما را تشخیص بدهد و دیگر نیازی به انجام آزمایش های مختلف نیست.
  • مطب دکتر پرویز الیاسی دارای قوی ترین بورد برای چشم می باشد و کادری که آنجا را اداره می کند تسلط کاملی بر روی تمام نکات بهداشتی چشم دارند و عفونتی رخ نمی دهد.
  • می توان گفت که درمان در مطب دکتر پرویز الیاسی بسیار ساده است. تجربه در کنار علم بالای دکتر پرویز الیاسی باعث شده است که دیگر ترسی در بیمار وجود نداشته باشد و با امکاناتی که در مطب وجود دارد درمان به سادگی رخ می دهد.
   
  • تهران، شهرک اکباتان، انتهای بلوار اصلی، روبروی مدرسه دبیرستان شهید عموییان، ساختمان طوس.
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.