عمل بینی در مردان - دکتر کاظم زرگری

عمل بینی در مردان

عمل بینی در مردان

عمل بینی پر متقاضی ترین جراحی پلاستیک بینی در مردان است. میزان رضایت مردان بعد از جراحی بینی بسیار بالا است، مخصوصاً اگر این جراحی توسط یک جراح بینی متبحر انجام گیرد. جنبه های بسیار زیادی برای عمل بینی مردان وجود دارد که پزشک جراح باید در مورد تمامی این جوانب اطلاعات کافی داشته باشد. در ادامه مقاله با ما باشید تا توضیحاتی تکمیلی در مورد این جراحی را به شما ارائه دهیم.

دکتر کاظم زرگری نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر کاظم زرگری کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

هدف مردان از جراحی بینی
جراحی بینی در مردان در دهه های اخیر بسیار متداول شده است و بسیاری از مردان خواهان انجام این جراحی هستند. ولی در ادامه قصد داریم به برخی از دلایل اصلی مردان برای انجام جراحی بینی بپردازیم.

در گذشته باور بر این بود که تنها زنان، بازیگران و مدل ها عمل زیبایی بینی می کنند. امروزه این طرز فکر کمرنگ شده است و بسیاری از مردان خواهان تغییر شکل بینی خود هستند.

باور قدیمی بر این بوده است که مردان نباید به ظاهر خود اهمیت دهند در حالی که امروزه تمام انسان ها بدون توجه به جنسیت، خواهان بهتر شدن ظاهرشان هستند.

شاید گفتن این جمله درست نباشد ولی با توجه به آماری که گرفته شده است، جامعه امروزی بر ظاهر افراد تمرکز بسیاری دارد و ظاهر بسیار مهم است. این طرز فکر شاید مثبت نباشد ولی واقعیت دارد.

عمل بینی مردان می تواند به افزایش اعتماد به نفس فرد کمک کند. البته شاید هدف اصلی مردان از انجام عمل بینی افزایش اعتماد به نفس نباشد ولی این مورد از تاثیرات بهبود ظاهر است.

ترمیم آسیب به بینی در گذشته – برخی از مردان خواهان ترمیم بینی هستند زیرا در گذشته آسیبی به بینی آن ها وارد شده است که باعث شکستگی و یا کج شدن بینی شده است. از جمله آسیب های شایع به بینی مردان می توان افتادن از پله، افتادن از دوچرخه و آسیب در فعالیت های ورزشی را نام برد.

اصلاح مشکلات تنفسی – برخی مردان به انحراف تیغه بینی مبتلا هستند که این مشکل باعث اختلال در تنفس فرد می شود. البته اصلاح انحراف تیغه بینی نیازی به تغییر در ظاهر بینی ندارد ولی بسیاری از مردان همراه با جراحی انحراف بینی ، خواهان تغییر ظاهری بینی هم هستند.

نکات مهم در عمل بینی مردان
بررسی هدف اصلی مردان از عمل بینی می تواند در انتخاب تکنیک جراحی بسیار موثر باشد. در کل برای انجام جراحی بینی در مردان باید به یک سری جزئیات مهم توجه ویژه شود. فاکتورهای مردانه صورت باید در نظر گرفته شوند و صورت فرد نباید ظاهری زنانه و ظریف پیدا کند. در کل انجام جراحی بینی در مردان باید به صورت طبیعی انجام شود و به هیچ عنوان انجام جراحی بینی فانتزی گزینه خوبی نیست.

تا جایی که اهداف عمل بینی در مردان مشخص و واقع بینانه باشد، جراح می تواند بهترین نتیجه را برای فرد به دست آورد. در صورتی که مردان در سنین نوجوانی قصد انجام جراحی بین داشته باشند، در ابتدا پزشک از توقف رشد استخوان های بینی اطمینان حاصل می کند و سپس در صورتی که بینی رشد نهایی خود را داشته باشد می توان این جراحی را انجام داد.

منبع : https://www.cohenwintersplasticsurgery.com/male-rhinoplasty/

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری   دکتر کاظم زرگری، فوق تخصص جراحی و زیبایی جناب آقای دکتر کاظم زرگری از پزشکان چیره دست در زمینه جراحی زیبایی از جمله جراحی بینی هستند...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • حامد پیری

  سلام اقای دکتر میانگین هزینه عمل ژنیکوماستی چقد هست

 • سامان حیدری

  خودارضایی اگر در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند بصورت وسواسی و زیاد و یا اعتیاد گونه باشد وبعد از آن همراه با استرس واضطراب شدید همیشگی و پایدار باشد باعث کدام یک از عوارض زیر میشود چون من در مورد خودارضایی اندازه ومعمول و کم و بدون افراط و بدون وسواسی و بدون اعتیاد گونه که همراه با استرس و اضطراب نباشد در مردان مجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستند از همکار شما سوال کردم و فرمودن باعث عوارض سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم و همچنین باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم نمیشود حالا از شما خواهش میکنم برای پاسخ به عوارض زیرحالتی را که خودارضایی در مردان مجرد بدون زن و خانم به صورت افراطی و همچنین وسواسی و زیاد و اعتیاد گونه همراه با استرس و اضطراب زیاد همیشگی و پایدار باشد انجام میشود را در نظر بگیرید .{جنس:پسرمجرد بدون زن وخانم و متاهل نیستم} 1-آیا باعث سیاه شدن زیر چشم یا سیاه شدن دور چشم میشود ۲ - آیا باعث گودی زیر چشم یا گودی دور چشم میشود؟

 • Mahin .moadab

  با سلام: بابت عمل لاغری با bmi بالای ۴۰ با بیمه تکمیلی انجام میشود یا خیر ؟

 • محمدرضاکامیاب

  سلام من یع جوان ۱۸ ساله ام صورتی لاغر و اندامی لاغر دارم از نظر شما چ چیزی مصرف کنم یا چ قرصی مصرف کنم ک صورتی خوش فرم و اندامی چاق داشته باشم؟ ممنون اگ میشه یه راهنمایی خوب کنید وقتی میرم مدرسه دوستام زیاد مسخره ام میکنن میگن زشته.لاغر و..🤕

 • لغو پاسخ
دکتر کاظم زرگری
بستن دکتر کاظم زرگری دکتر کاظم زرگری

سوالات خود را از دکتر کاظم زرگری بپرسید

02122380773