دکتر کیانوش هاشمیان - معرفی پزشکان الودکتر

دکتر کیانوش هاشمیان

دکتر کیانوش هاشمیان متخصص روانشناسی بالینی در تهران می باشد.ایشان متولد سال ۱۳۲۲ بوده و اصالتا تهرانی هستند.

سوابق تحصیلی دکتر هاشمیان:

ایشان ۳سال از دوره ابتدایی  را در محل تولد و ۳ سال دیگر را در محله قلهک به مدرسه رفتند. ایشان دوران دبیرستان را در مدرسه جم واقع در قلهک که از بهترین مدارس آن زمان بود به پایان رساندند. ایشان پس از قبولی در رشته پزشکی و ۶ ماه تحصیل در آن رشته ، به شهرسنفرانسیسکو مهاجرت می کنندو تحصیل رشته پزشکی را در دانشکده پزشکی استنفورد ادامه می دهند. ایشان  چند وقتی را در دانشگاه ایالتی سنفرانسیسکو تحصیل کرده و بلاخره دوره تئوری پزشکی را به پایان می رساند.واز آن پس در رشته کارشناسی روانشناسی در همان دانشگاه ادامه تحصیل می دهد. ایشان مدرک کارشناسی  روانشناسی خود را از دانشگاه ایالتی سنفرانسیسکو دریافت کردند. ایشان بورسیه تحصیلی ای  از دانشگاه عالی دختران در تهران دریافت می کند که بوسیله آن در دانشگاه فلورایدا پذیرفته می شود. دکتر هاشمیان مدرک دکترای  رشته روانشناسی را در دانشگاه فلورایدا ، که يكى از ۱۰ دانشگاه مشهور و معتبر آمريكاست مى گذراند.

سوابق علمی دکتر هاشمیان:

ایشان از اعضاى مؤسس انجمن روانشناسان ايران هستند. ایشان از اعضای انجمن كاربرد موسيقى در سلامت جسم و روان ایران هستند. همچنین از اعضاى هيأت مديره سازمان نظام روانشناسى و مشاوره كشور می باشند. دکتر هاشمیان درچندين دوره سرپرست گروه روانشناسى دانشگاه الزهرا بودند و همچنین  در دوره ای  معاونت دانشگاه را برعهده داشته اند . ایشان عضو انجمن روانشناسان آمریکا می باشند. همچنین بصورت حرفه ای دروس رشته روانشناسی را در دانشگاه های سوئد تدریس می کنند. دکتر هاشمیان ترجمه و تأليف بيش از ده جلد كتاب از جمله مبانى روانپزشكى آكسفورد ، روانشناسى سلامت  را در کارنامه دارند. ایشان در همایش چهره های ماندگار علمی ۷ منتخب و برگزیده شده اند.

خدمات دکتر هاشمیان:

مشاوره های سلامت روان مشاوره پیش از ازدواج خانواده و فرزندان درمان انواع بیماری های روان آموزش مهارت های زندگی رفتار اجتماعی خودشناسی و توانبخشی  
  • تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ساختمان ۱۰۰، طبقه ۵، واحد ۲، زنگ ۵۰۲
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.