دکتر کیوان بیگلری - معرفی پزشکان الودکتر
دکتر کیوان بیگلری جراح و متخصص دندانپزشکی در تهران می باشد. فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران  و عضو انجمن دندانپزشکان کشور می باشد.

خدمات دکتر کیوان بیگلری

درمان بیماری های لثه ای ترمیم دندان شکسته معاینه سلامت دهان و دندان کاشت ایمپلنت دندانی انواع پروتزهای ثابت و متحرک پوسیدگی دندان دندان های کج و نامرتب فواصل بین دندان ها لمینت و کامپوزیت ونیر سفیدی دندان ها با بلیچینگ جرم گیری و بروساژ ارتودنسی ثابت و متحرک کیست های فکی انجام پارسیل و آکریل هر فک رفع حساسیت های دندانی و مینایی اصلاح طرح لبخند دندانی روکش دندانی دندان قروچه عصب کشی

چگونگی ارايه خدمات توسط دکتر بیگلری

فاصله های بین دندانی:فاصله بین دندانها گاهی میتواند یکی از مشکلات جدی در زیبایی چهره باشد. اگرفاصله بین دندانها زیاد باشد غالبا توازن و تراز بین آنها را از بین می برد. در این حالت بی نظمی رخ داده در دندان ها سبب ایجاد درد و نیز ناراحتی در جویدن غذا میشود . فاصله بین دندان ها میتواند بدلیل بزرگ بودن فک در کنار کوچک بودن دندان ها باشد. فاصله بین دندانی به این دلیل نیاز به درمان د ارد  چراکه میتواند در دراز مدت سبب آسیب به لثه شود. دکترکیوان بیگلری با مهارت زیاد خود در زمینه از بین بردن فواصل دندانی تلاش های مساعدی و مثمر ثمری را انجام داده اند. پزشکی که تاکنون لبخند زیبا را با روش های درمانی خود برای افراد زیادی به ارمغان آورده است. این متخصص با مهارت زیاد خود همواره رضایت مراجعین خود  را  در صف اول کار خود قرار می دهند. حساسیت دندانی: حساسیت دندانی دردی ست که به صورت ناگهانی در اثر خوردن خوراکی سرد و یا غذای شیرین وداغ ایجاد میشود. در این حالت درد موقتی اما شدید است که همواره می تواند تکرار هم شود . مسواک نزدن، از بین رفتن لثه، دندون قروچه ، جمع شدن پلاک و استفاده از سفید کننده های دندانی از موارد ایجاد حساسیت هستند. برای درمان این حساسیت ها باید به دندانپزشک مراجعه کرد. دکتر کیوان بیگلری دندانپزشک ماهری که در زمینه از بین بردن حساسیت دندانی با تشخیص درست در عامل ایجاد کننده آن و نیزپیشنهاد بهترین روش درمان در طی دوران دندانپزشکی خود در این زمینه موفقیت بسزایی داشته اند، همواره در پی آسایش و رفاه حال مراجعان خود بوده است .اگر شما هم از حساسیت های دندانی خود رنج می برید، برای آسودگی هرچه بیشتر از عدم ایجاد درد ناگهانی دندان میتوانید به دکتر بیگلری مراجعه کنید.  
  • تهران، حکیمیه، بلوار بهار، بین فروردین و بهشت، پلاک ۱۷۴
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.