مرکز تصویر برداری دکتر گیتی - معرفی پزشکان الودکتر
مرکز تصویر برداری دکتر گیتی دارای سابقه درخشان با همراهی بهترین متخصصان در زمینه سونوگرافی و رادیولوژی در تهران به فعالیت تخصصی و حرفه ای می پردازد .

خدمات مرکز تصویر برداری دکتر گیتی

انجام رادیوگرافی ماموگرافی انجام تومو سنتز انجام سونوگرافی کبد و کیسه صفرا انجام سونوگرافی  لوزالمعده و کلیه انجام الاستو گرافری انجام بیوبسی سینه تخلیه مایع  کیست با سوزن نمونه برداری از سینه با سوزن درشت انجام سونو گرافی تخمدان و رحم سونو گرافی بارداری و بررسی سلامت جتین انجام بیوبسی با عمل جراحی نمونه برداری از پستان با دستگاه وکیوم نمونه برداری از پستان با سوزن درشت و هدایت ام آر آی سنجش تراکم استخوان

چگونگی ارائه خدمات مرکز تصویر برداری دکتر گیتی

تخلیه مایع کیست با سوزن : کیست های هیداتید ، کیست هایی هستند که پر از مایع بوده و در حال حاضر شیوع زیادی در سنین  ۱۸ الی ۴۰ سال دارند . در طی سال ها پیش  پزشکان با عدم موفقیت  کامل درمان های طبی و دارویی و عدم امکان درمان های جراحی در بیماران مواجه بودند . روش تخلیه مایع با استفاده از سوزن زیر پوستی روش موفقیت آمیزی ست که در آن با هدایت التراسونو گرافی سوزن بزرگ به داخل کیست وارد شده و پس از آن اقدام به تخلیه مایع می کند و سپس حدود ۵۰ درصد از حجم کیست از الکل و یا نمک هیپرتونیک به عنوان ضد اسکولکس تزریق می شود و بعد از ۳۰ دقیقه تخلیه می گردد . پس از این مراحل بیماران به مدت متوسط حدود ۱۷ ماه تحت مراقبت هستند و از آن ها آزمایشات زیادی دریافت می شود که معمولا در طی  آزمایشات هیچ علائمی از عود کردن دوباره کیست و انتشار و مسمومیت فرد با الکل تزریق شده مشاهده نمی شود. بیمار با این روش سلامت خود را بدست می آورد . مرکز تصویر برداری دکتر گیتی با دارا بودن تجربیات سالها تلاش و بررسی بهترین روش های درمانی توانسته است رضایت بسیاری از مراجعان را جلب کرده و با تشخیص درست و کارهای درمانی ، سلامتی را برای آنان به ارمغان بیاورد .
  • تهران، پاسداران ، نبش دشتستان پنجم، ساختمان ۱۴۸
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.