بهترین مدل ریش و سبیل برای صورت بیضی - کلینیک آبادیس

بهترین مدل ریش و سبیل برای صورت بیضی

بهترین مدل ریش و سبیل برای صورت بیضی

آیا کاشت ریش و سبیل برای صورت بیضی مناسب است؟ به نظر شما بهترین مدل ریش و سبیل برای صورت بیضی ریش پرپشت است؟ آیا کاشت ریش و سبیل طبیعی می‌تواند مشکل افرادی که صورت کم‌پشت دارند حل کند؟ بهتر است بگوییم کاشت ریش ربطی به فرم صورت مراجعه کننده ندارد، اما مدل ریش انتخابی برای کاشت و پیوند مو حتما باید طوری انتخاب شود که به فرم صورت بیاید.

کلینیک آبادیس نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با کلینیک آبادیس کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

در کاشت ریش برای صورت بیضی به چه نکته‌ای دقت کنیم؟
بهترین مدل برای صورت بیضی، مدل ریش و سبیل بلند و پرپشت است. بهتر است در این مدل ریش را بلند و مرتب بگذارید و سبیل‌ها را هم بلندتر به صورت پوارویی بگذارید. تمرکز در صورت‌هایی که فرم بیضی دارند، روی لپ‌ها و چانه است. بنابراین بهتریم مدل ریش برای این مراجعه کننده‌ها این است که ترکیبی از اطراف صورت و چانه را محور کاشت ریش قرار دهید. یک مدل دیگر برای صورت بیضی ریش بزی است. در این مدل ریش روی چانه یک دایره را تشکیل می‌دهد. صورت بیضی را صورت الماسی هم می‌گویند. بنابراین بهترین مدل ریش و سبیل برای صورت بیضی ، ریش و سبیل بلند و پرپشت، ریش در کناره‌ها و سبیل، ریش خلوت و ریش بزی است.

کاشت ریش و سبیل طبیعی
پیوند موی صورت عملی است که طی آن، در نواحی از صورت که رشد مو ضعیف است و یا وجود ندارد، فرآیند کاشت مو انجام می‌شود. مانند کاشت ریش، کاشت ابرو، کاشت موی سر و … در حالی که این عمل بیشتر روی نواحی بالای لب و روی چانه انجام می‌شود، می‌توان از آن در نواحی دیگری از صورت مثل پایه مو و ریش استفاده کرد. از عمل پیوند موی صورت می‌توان برای پوشاندن جای زخم‌های آکنه و دیگر اسکارها استفاده کرد.

مانند کاشت مو روی سر و کاشت ابرو، موهایی که قرار است روی صورت کاشته شوند را نیز از پشت و اطراف سر می‌گیرند. با هزینه کاشت ریش و سبیل طبیعی می‌توان زیبایی صورت را دوچندان کنید. استفاده از محل‌های مختلف برای برداشت مو، به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای صورت بستگی دارد. بدین ترتیب در برخی موارد از پشت سر و برخی موارد دیگر از موهای کنار سر استفاده می‌شود. پس از انجام پیوند مو و کاشت ریش و سبیل، این موها دائمی بوده و مانند دیگر موهای صورت رشد می‌کنند و ویژگی‌های شبیه به آن‌ها خواهند داشت. به علاوه موهای پیوندی را نیز همانند دیگر موهای صورت می‌توان تراشید.

افراد مناسب برای عمل کاشت ریش و سبیل
عمل کاشت ریش و سبیل طبیعی در افراد بالای ۲۰ سال قابل انجام است. چراکه در این سن، سطح هورمون‌های فرد به مقدار پایه خود می‌رسد. کاشت ریش و سبیل طبیعی برای مردانی مناسب است که می‌خواهند ته ریش دو روزه‌ای داشته باشند ولی به دلیل موهای نامنظم صورت و یا کمبود آن‌ها، قادر به این کار نیستند.

کلینیک آبادیس

کلینیک تخصصی کاشت مو آبادیس کلینیک کاشت مو آبادیس به عنوان یکی از مجهزترین و برترین کلینیک‌های فعال در حوزه زیبایی، پوست، مو و لیزر شناخته می‌شود. در این کلینیک...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • لغو پاسخ
کلینیک آبادیس
بستن کلینیک آبادیس کلینیک آبادیس

سوالات خود را از کلینیک آبادیس بپرسید

02144094025