کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی پوست رویان - معرفی پزشکان الودکتر
کلینیک تخصصی کاشت مو وزیبایی پوست رویان، یکی از بزرگترین  و مجهز ترین کلینیک های زیبایی در کشور می باشد. این کلینیک با دارا بودن پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاهها و استفاده از مواد مرغوب درمانی بر روی زیبایی مراجعان خود متمرکز شده است. استفاده از روش های منحصر تحت استاندارد  در این کلینیک توانسته است آن را به معروف ترین کلینیک زیبایی تهران و با بیشترین مراجع تبدیل نماید.

خدمات کلینیک رویان

کاشت مو درمان ریزش مو کاشت ابرو تزریق چربی کاشت مژه لیپوماتیک تزریق ژل بوتاکس کاشت ریش جراحی زیبایی بینی تغییر فرم لب با پروتز انجام لیفت صورت لیفت بازو

چگونگی ارائه خدمات کلینیک رویان

پیوند مو: پیوند موی طبیعی ،تنها راه درمان وترمیم موهای ازدست رفته می باشد. پیوند مو در نواحی مختلف بدن مانند : سر، ریش و سبیل، ابرو و مژه کاملا طبیعی انجام می شود .در پیوند مو ازموهای  قسمت های دور سر برداشته شده و در نواحی دیگر که مو ریزش کرده کاشت و پیوند می شود. در این روش پیاز مو پیوند داده می شود. پیاز موی (فولیکول) پیوند شده ، نه تنها یک موی کاملا طبیعی است ، بلکه تقریبا تا پایان عمر باقی مانده و بخوبی رشد میکند و ریزش هم ندارد. موهای پیوند شده جدید نیازی به مراقبت دارویی و غیر دارویی ویژه ندارد و مثل موی  عادی و همراه با آن رشد می کند . البته چگونچی کار پزشک در انجام پیوند مو بسیار اهمیت دارد. چرا که اگر پزشک متخصص نباشد و یا از روش نادرستی به منظور پیوند مو استفاده نماید که با سر فرد سازگار نباشد مانند این است که هیچ اقدامی برای کاشت مو انجام نشده باشد. کلینیک تخصصی کاشت مو و زیبایی رویان با برخورداری از بهترین فناوری های روز دنیا بر آن است، که بهترین خدمات را به منظور زیبایی شما بخصوص در حیطه کاشت مو ارائه دهد. اعلام نظر رضایت مراجعان حاکی ازآن است که این کلینیک دارای مجرب ترین کادر تخصصی می باشد.
  • قیطریه، تقاطع قیطریه و بلوار اندرزگو، کوچه کیارنگ ،انتهای کوچه خسروی جنوبی، پلاک 25
  • برای دریافت اطلاعات تماس کلیک کنید.