برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟ - کلینیک دندانپزشکی نارمک

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟

برای اصلاح طرح لبخند نیاز به چند واحد کامپوزیت است؟

اصلاح طرح لبخند در افراد مختلف متفاوت و به شکل ظاهری ساختار فک و میزان گسترش خط لبخند آنها بستگی دارد و می تواند با اصلاح 2 تا 10 دندان انجام شود. اصلاح ساختار لبخند تاثیر بسزایی در افزایش اعتماد به نفس و ظاهر صورت دارد.

کلینیک دندانپزشکی نارمک نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با کلینیک دندانپزشکی نارمک کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

یکی  از کاربردهای کامپوزیت در دندانپزشکی تکنیک کامپوزیت ونیر است که در آن روی دندان های بدرنگ و تخریب شده و بد فرم را با کامپوزیت پوشاند و به آن فرم مناسب داده می شود که در مورد کامپوزیت ونیر می توان گفت اگر توسط دندانپزشک ماهر و مسلط انجام شود روشی بدون ضرر و مناسب برای زیبایی لبخند های شما است. درمانی ماندگار که می تواند لبخندی منحصر به فرد را برایتان به ارمغان آورد. خوشبختانه با پیشرفت های زیادی که در علم دندانپزشکی در دو دهه اخیر صورت گرفت شاهد بودیم که هر روز مواد جدیدتری برای ترمیم و زیبایی دندان ها ساخته می شد. امروزه با استفاده از کامپوزیت ونیر می توان یکی از بهترین درمان ها را برای ایجاد لبخندی زیبا در بیماران انجام داد.

یکی دیگر از کاربردهای کامپوزیت بستن فاصله های دندانی در افرادی است که دندانهایشان به دلایل مختلف دارای فاصله یا دیاستم است. در این روش با استفاده از کامپوزیت همرنگ دندانها فاصله های بین دندانی که ظاهر نامناسبی را برای افراد ایجاد کرده است بسته شده و بدین ترتیب لبخند زیبایی به فرد مورد معالجه اهدا می شود.

کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندان‌پزشکی نارمک با 4 سال سابقه درخشان در کلیه امور درمانی با بهترین متخصصین از جمله متخصص و جراح فک و صورت در زمینه جراحی و ایمپلنت (جراحی لثه-...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • فاطمه دنیز

  سلام. 2 دندان جلویی من فاصله دار هستن. باید کامپوزیت شوند یا لمینیت؟باتوجه به اینکه دندان های پایین من ریز و مرتب هستند، با کامپوزیت و لمینیت دندان های بالا بزرگتر می شوند، این باعث زشتی دندان های من نمیشوند؟ دکتر به من گفته 3بار جراحی لثه داشتی، ارتودنسی به دندان های تو جواب نمیدهد. این حرف درست است؟

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام ممنون میشم عکس دندونتون به شماره 09128932162 واتس آپ ارسال کنید

 • سحر فتاحی

  سلام دندان های جلوی من روکش هستند یه مدتی احساس می کنم قسمت بالای دندان سیاه شده آیا باید روکش ها عوض بشه؟

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام بله باید روکش ها عوض بشه

 • سعیدی

  سلام من ایمپلنت دارم چند تا از روکش ها شکسته وریخته وفلز زیرش پیدا هست ایا با کامبوزیت قابل ترمیم هست

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام با کامپوزیت درست نمیشه باید روکشا را عوض کنيد

 • ن شفیعی

  سلام من دندونامو 2 روز قبل در این کلینیک کامپوزیت کردم، از نتیجه کار راضی هستم و خیلی خوب شده ، آرامش محیط و برخورد خانم دکتر و بقیه پرسنل عالی بود ، با تشکر و سپاس ویژه

 • لغو پاسخ
کلینیک دندانپزشکی نارمک