درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟ - کلینیک دندانپزشکی نارمک

درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟

درمان زیبایی کامپوزیت چیست؟

در افرادی که از ظاهر و زیبایی دندان های خود راضی نیستند نوعی درمان زیبایی و اصلاح بهم ریختگی های ساختار دندانی وجود دارد که در آن دندان های بیمار توسط یک ماده ترمیمی دندانی به نام کامپوزیت پوشیده و ساختار بهم ریخته آنها اصلاح می شود. این ماده ترمیمی علاوه بر اینکه در اصلاح ساختار دندانی به کار می رود و درمان پوسیدگی های دندانی نقش بسزایی دارد با توجه به همرنگ بودن این ماده با دندان و تنوع رنگ کامپوزیت، بیمار می تواند به سلیقه خود رنگ دندان را انتخاب کند، مخصوصا برای افرادی که از رنگ دندان هایشان رنج می برند با این شیوه درمانی به راحتی می توان رنگ دندان های مطلوب و لبخند زیبایی برایشان به ارمغان آورد.

کلینیک دندانپزشکی نارمک نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با کلینیک دندانپزشکی نارمک کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

یکی از کاربردهای اساسی کامپوزیت درمان دندان های پوسیده و تغییر رنگ یافته است. کامپوزیت ها با توجه به ماهیت مولکولی و ساختاری به خوبی با بافت های مینا و عاج دندان ها متصل شده و پیوند می یابند که براحتی می توان دندان های تخریب شده، شکسته و پوسیده را با کامپوزیت ترمیم و بازسازی کرد.

کلینیک دندانپزشکی نارمک

کلینیک دندان‌پزشکی نارمک با 4 سال سابقه درخشان در کلیه امور درمانی با بهترین متخصصین از جمله متخصص و جراح فک و صورت در زمینه جراحی و ایمپلنت (جراحی لثه-...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • مطهره امین

  سلام، آیا روکشی که حدود 23 سال دوام آورده را باید در آورد؟

 • سمانه معتمدی

  سلام خسته نباشید، 2سال قبل برای ارتودتسی رفتم و در حال حاضر دندونهام بهتر شده اما راضی نیستم چون کمی فرم دندونها برگشت داشته. آیا نیازهست که دوباره ارتودنسی کنم یا راهکار دیگه ای هم داره. نمیخوام زیاد هزینه بر باشه.

 • alo_admin

  دندانهای کوچیک و جرم دارد نمی خواهم دندان هام بزرگ بشه. قیمتش چند. نرفته رفتم دکتر گفته 8 دندان میخواد دندان روی دندونات یرازی میخواستم قیمت شمارو بدونم

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت ٣٩٠٠٠٠ تومان در تخفيف تا آخر خرداد

  • کلینیک دندانپزشکی نارمک

   سلام قيمت هر واحد كامپوزيت با تخفيف تا آخر خرداد ٣٩٠٠٠٠ تومان و درمان احتياج داشته باشه قبل از كامپوزيت درمان ميشه

 • alo_admin

  با سلام هزینه کامپوزیت چقدر است و اگر دندان خراب باشد درمان باید شود بعد کامپوزیت شود؟ممنونم

 • لغو پاسخ
کلینیک دندانپزشکی نارمک