دستگاه اسکارلت (SCARLET) چیست؟ چه مزایایی نسبت به دستگاه های دیگر دارد؟ - کلینیک سیب سبز

دستگاه اسکارلت (SCARLET) چیست؟ چه مزایایی نسبت به دستگاه های دیگر دارد؟

دستگاه اسکارلت (SCARLET) چیست؟ چه مزایایی نسبت به دستگاه های دیگر دارد؟

Rf تکنولوژی برای از بین بردن چین و چروک های صورت است. در تکنولوژی ار اف فرکشنال بیشتر از دستگاه اسکارلت استفاده می شود. دستگاه اسکارلت با استفاده از امواج رادیوفرکانس برای از بین بردن چروک ها و باعث سفت شدن پوست می شود. اسکارلت سوزن هایی از جنس طلا دارد که که به دلیل رسانایی بالا و نفود با لایه های عمقی پوست روند درمان را سریع تر می کند و تاثیر بیشتری می گذارد . پزشکان در سال‌های اخیر از امواج رادیویی به عنوان درمانی برای از بین بردن چروک‌ها و سفت نمودن پوست‌های شل و افتاده استفاده می کند. جدیدترین و برترین نمونه این تکنولوژی دستگاه اسکارلت است که دارای تاییدیه ثبت اختراع جهانی بوده و به واسطه تکنولوژی خاص خود یک متد غیر تهاجمی، بدون درد و عارضه است.

کلینیک سیب سبز نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با کلینیک سیب سبز کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دستگاه اسکارلت از امواج رادیو فرکانس با تکنولوژی فرکشنال (Microneedling) استفاده می کند.

دستگاه اسکارلت (scarlet)
نحوه کار دستگاه اسکارلت (scarlet) :
دستگاه اسکارلت 49 عدد نیدل به طور همزمان وارد پوست خواهد شد که عمق مجهز به میکروموتور جهت ورود نیدل ها به داخل پوست به صورت آهسته ، بدون تروما و بدون درد که عمق نفوذ از 5• تا 5•3 میلی متر با دقت 1•میلی متر با توجه به شرایط و موضع درمان و قابلیت تنظیم زمان پالس از 100تا 800 میلی ثانیه با دقت 100 میلی ثانیه که بسته به تشخیص دکتر است اسکارلت ستون‌های حرارتی به شکل قطره اشک در درم و درم عمقی ایجاد می کند.
سیستم های RF فرکشنال امکان ایجاد دما بین 40-60 درجه سانتیگراد را دارا می باشند اما اسکارلت حرارتی بین 57 تا 60 درجه سانتیگراد را فراهم می سازد؛ این نکته بسیار حائز اهمیت است که دستگاه بیشترین دما را در درم عمقی ایجاد کند. گرمای تولید شده توسط RFفرکشنال دو اثر ایجاد می کند:

اثر فوری: انقباض بافتی ناشی از انقباض فیلامان های کلاژن والاستین
اثر تاخیری: افزایش سنتز کلاژن والاستین با توجه به قانون اهم وبا توجه به اینکه بیشترین مقاومت مربوط به اپیدرم است، حرارت بسیارکمی در اپیدرم ایجاد شده خطر ایجاد آسیب حرارتی و سوختگی در اپیدرم بطور کامل از بین خواهد رفت.

همچنین اگر نوک این نیدل ها به بافت چربی برخورد کنند با توجه به بیشتر بودن مقاومت چربی نسبت به درم، انرژی به درم منتقل شده لیز چربی در ناحیه درم مشاهده نخواهد شد توان بالای دستگاه اسکارلت در کنار پخش حرارت به صورت قطره اشک امکان رسیدن دمای پوست را تاحدود 60-55 درجه فراهم می کند. این دما موجب شکستن پیوندهای هیدروژنی وهیدروفوبی و بازکردن مارپیچ پروتئینی کلاژن می شود. پس از سرد شدن پروتئین ساختار اولیه به ساختارهای ثانویه و ثالثیه بازگشته، با تشکیل مجدد پیوندهای هیدروژنی وهیدرو فوبی، رناچوراسیون کامل کلاژن ایجاد می شود.

ویژگی ومزایای RF فرکشنال با دستگاه اسکارلت (scarlet):
زمان عمل بسیار کوتاه
امکان استفاده در تمام مناطق صورت و بدن حتی پلک بالا و پائین
امکان استفاده در انواع تیپ های پوستی و بدون وابستگی به فصل
عدم ایجاد آسیب در اپیدرم
عدم لیز چربی های صورت
امکان ترکیب بااکثر روش های درمانی از جمله مزوتراپی، میکرودرم ابریژن، PRPو Co₂ Fractionalقابلیت استفاده در افراد مستعد لک و pIHقابلیت عبور چندین pass از هر ناحیه برای دستیابی به حداکثر اثر درمانی، به علت فقدان درد و خونریزی تسهیل جذب داروها به داخل پوست توسط تکنولوژی میکرو نیدلینگ جهت درمان الوپشی وجوانسازی دوره درمان کوتاه (3جلسه) با فواصل ماهی یکبار
نیدل های تمام رسانا
نیدل های طلا و تیتانیوم
تکنولوژی منحصر بفرد ساخت نیدل ها، با قابلیت انجام بیش از 5000شات و امکان استفاده طولانی مدت از نیدل ها بدون کند شدن.

کاربردهای RF فرکشنال به وسیله ی اسکارلت(scarlet)
1. جوانسازی پوست
2. کاهش چین و چروک
3. از بین بردن خطوط خنده و اخم
4. درمان شلی و افتادگی پوست
5. لیفتینگ پوست بدون جراحی
6. شفاف کردن پوست
7. درمان لک
8. درمان چربی پوست و منافذ باز پوستی
9. درمان اسکار اکنه
10. بهبود اسکار های سطحی
11. پیلینگ بدون ایجاد اسیب پوستی
12. کاهش ترشح سبوم و درمان سبوره
13. افزایش قوام و تونیسیته پوست
14. درمان ضایعات عروقی پوست
(شاید باورتان نشود ولی یکی از قسمت های جالب درمانی با اسکارلت کاهش تعریق در قسمت زیر بغل است)

15. کاهش استریا و استرچ مارک

مراقبت های بعد از استفاده دستگاه اسکارلت (scarlet)
بعد از استفاده اسکارلت ضدآفتاب بدون رنگ بلافاصله شروع می شود این کار را باید روزی 3 بار با فاصله زمانی 8 ساعت تکرار شود. شستن صورت تا 24 ساعت خودداری شود بعد از آن می توانید به صورت آب بزنید ولی از مواد شوینده نباید استفاده کنید. کرم های مخصوص دکتر معالج به شما خواهد داد که باید از آن ها به طور منظم و دقیق استفاده کرد. تا یک هفته بهتر است از تابش مستقیم نور خورشید به دور باشید و در روز بیرون نروید حتی نور مهتابی و لوستر نیز می تواند مضر باشد. تا از بین رفتن التهاب پوستی استفاده از هر نوع کرم های ارایشی ویتامینه آبرسان و نرم کننده ممنوع است.

کلینیک سیب سبز

كلینیك تخصصی سیب سبز از سال 1388 در فضایی آرام و مناسب با بهره گیری از به روز ترین دستگاههای اروپایی و آمریکایی دارای مجوز رسمی از سازمان غذا و...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
  • شیرین

    سلام ببخشید من سه سال پیش بیماریه لنفوم داشتم و خدا رو شکر درمان شدم و الان خواستم بدونم آیا برای از بین بردن چربیه شکم و بازوم میتونم این کارو انمام بدم ؟ آیا ضرر و خطر نداره برام؟

  • لغو پاسخ
کلینیک سیب سبز
بستن کلینیک سیب سبز کلینیک سیب سبز

سوالات خود را از کلینیک سیب سبز بپرسید

02177730697