مخترع بازی نهنگ آبی کیست؟

مخترع بازی نهنگ آبی در مصاحبه ای گفته است که کودکان و نوجوانانی که بعد از انجام بازی نهنگ آبی اقدام به خودکشی می کنند،از لحاظ زیستی معیوب هستند و او با اختراع بازی نهنگ آبی قصد داشته جامعه را از این افراد پاکسازی کند.

مخترع بازی نهنگ آبی کیست؟

مخترع بازی نهنگ آبی

مخترع بازی نهنگ آبی در مصاحبه ای گفته است که کودکان و نوجوانانی که بعد از انجام بازی نهنگ آبی اقدام به خودکشی می کنند،از لحاظ زیستی معیوب هستند و او با اختراع بازی نهنگ آبی قصد داشته جامعه را از این افراد پاکسازی کند.

 فیلیپ بودکین مخترع بازی نهنگ آبی است.این جوان روس تنها 21 سال سن دارد.مخترع بازی نهنگ آبی باعث ترغیب خودکشی شده و دست کم 16 دختر نوجوان پس از انجام بازی نهنگ آبی اقدام به خودکشی کرده اند.

 فیلیپ بودکین در بازجویی هایش گفته است که تمامی کسانی که خودکشی کرده اند از این عمل خوشحال بوده اند.

عکس مخترع بازی نهنگ آبی:

بازی نهنگ آبی به نوعی کودکان و نوجوانان را شستشوی مغزی می دهد.مراحل بازی نهنگ آبی در یک دوره 50 روزه انجام میشود و در روز آخر شرکت کننده باید اقدام به خودکشی کند. 

فیلیپ بودکین دانشجوی سابق روانشناسی که هدف خودرا تلاش برای پاکسازی جامعه باحذف انسان هایی که هیچ فایده ای ندارند اعلام کرد

ورود بازی نهنگ آبی به ایران:

اینکه بازی نهنگ های آبی در ایران هم خطر آفریده و باعث خودکشی شده است، خبر موثقی در دست نیست، اما اخیرا شایعاتی مبنی بر خودکشی دو جوان در اثر بازی نهنگ های آبی در فضای مجازی منتشر شده بود که حسین اسدبیگی رییس اورژانس اجتماعی ایران،این اخبار را بی اساس اعلام کرد و آنها را تکذیب کرد.

به دنبال توسعه بازی نهنگ آبی در کشورهای اوکراین، هند، اسپانیا، پرتغال، فرانسه، آمریکا، بریتانیا و عربستان سعودی، این بازی وارد ایران هم شده است. 
با ورودبازی نهنگ آبی به ایران که اثرات سو و مخربی برای جوانان داشته است، محمدجواد جهرمی، وزیر ارتباطات اعلام کرده است که مصمم است جلوی بازی خطرناک نهنگ های آبی را بگیرد. چندی پیش نیز حسین اسد بیگی، رئیس اورژانس اجتماعی ایران در مورد انتشار اخبار و تصاویر مربوط به بازی نهنگ های آبی هم اخطار داده بود.

امتياز 4 از 5 بر اساس نظر32 نفر


نظرات

مسلم

خیلی ادم بد است

مهدی

عقده ای بدبخت حداقل کاری میکردی نمیرند مردم چرا همه از ذهن به این خوبی اینجوری استفاده میکنن

Miha

آخه فکر کردن کین که. می‌خوام جامعه رو از آدم های ما کارآمد پاکسازی کنند خودشون مریض هستن ب نظرم باید برن تیمارستان برای همیشه نه زندان خودشون باید از زمین محو شن

ستاره

به نظر من با یه بازی نباید خودت رو بکشی مگه اینکه عقل نداشته باشی ...کسی هم که عقل نداشته باشه به درد جامعه نمیخوره

ناشناس

چه باحال طرف چه فکری داشته این بازی رو درست کرده اخه مگه داریم😕 ولی خدایش یکی از دوستام. سر بازیه نهنگ ابی مرد دوست دخترم بود😭😭😭

آرمین

این ها توطه ی آمریکا ست تا مارو یعنی جامعه مارو پاکسازی کنند

نادیا

دلم می خواد بگیرم خفش کنم

پوریا

ادم خوبی

ب

اون باعث شد که دوستم بمیره فقت 14 سالش بود

ناشناس

واقعا که خاک تدسر کسی که بازی نهنگ آبی راساخته

ناشناس

من واقعا از کسانی که این بازی نهنگ آبی را نمی کنند تشکر فراوان زیاد میکنم وامید به خدا کسانی که این بازی را نمی کنند را مدال وتشویق فراوان کنند واز ضاهر هر آدمی نمی توان آن را شناخت از باطن آن می توان شناخت و بعضی آدم ها همانی که هستند همیشه همان هستند وبه آنانی که در حال این بازی هستند خواهش می کنم به خاطر خود وخدا این کاررا نکنند زیرا مرگ ما دست خدا است

رها

خاک تو سرش با اون فکرش لعنتی بی خود

مجله خبری
ساختمان پزشکان
کلینیک پرسیان