علت مرگ استیون ها‌وکینگ

علت مرگ استیون ها‌وکینگ

استیون هاوکینگ دانشمند بریتانیای در سن 76 سالگی در گذشت. علت مرگ استیون هاوکینگ چه بود؟ استیون هاوکینگ چه روزی در گذشت؟ پس از مرگ استیون هاوکینگ چه می‌شود؟

علت مرگ استیون ها‌وکینگ

 استیون هاوکینگ درگذشت

 خبری که ساعاتی پیش جهان را متاثر کرد، خبر مرگ استیون هاوکینگ بود. کارهای علمی‌ پروفسور استیون  هاوکینگ سابقه‌ای چهل ساله دارد .استیون  هاوکینگ در سن 76 سالگی درگذشت.استیون هاوکینگ یکی از نوابغ بشریت درگذشت. استیون هاوکینگ که صاحب نظریه‌های بزرگ دنیا می‌باشد درگذشت. علت مرگ استیون هاوکینگ هنوز به طور قطعی اعلام نشده است، اما او به بیماری “اسکلروز جانبی آمیوتروفیک” یا خواب اندام مبتلا بود و توانایی حرکت دادن اندام های خود و حتی سخن گفتن را از دست داده بود.

برخی افراد اعتقاد دارند مرگ استیون  هاوکینگ درسال ۱۹۸۵ سه سال قبل از انتشار کتاب (A Brief History of Time) رخ داده است، اما قدرت‌های غربی به دلایل سیاسی، علمی و با دلایل خاص خود، بدل او را جایگزین کرده‌اند.

استیون هاوکینگ اکنون برروی یک صندلی چرخدار مجهز نشسته و به وسیله آن جابه جا می‌شود. او نمی‌تواند صحبت کند و با ارسال پیام‌ها به رایانه شخصی خود، دارای صدای روباتیک است. این رایانه به وسیله دانشمندان ناسا تولید شده است.

بیشتر مردم دنیا به دلیل قبول داشتن استیون هاوکینگ که یک دانشمند برجسته و جهانی است برخی نظریه‌های او را قبول می‌کنند که بسیار خطرناک است، زیرا امکان اشتباه بودن نظریه وجود دارد.

کارشناسان اعتقاد دارند استیون هاوکینگ واقعی در سال ۱۹۸۵ و پس از ابتلا به ذات الریه درگذشته است، درآن زمان او نمی‌توانست با دیگران ارتباط برقرار کند، اما پس از بهبود بیماری به طور معجزه آسایی توانایی نوشتن و ارتباط با دیگران به وسیله رایانه را پیدا کرده است و از همان زمان نظریه‌های بی شماری ارائه کرده است.

زندگینامه: استیون ویلیام هاوکینگ 

استیون هاوکینگ (stephen william hawking) در سال 1942 در شمال شهر لندن به دنیا آمد.وی ۳۰۰ سال بعد از مرگ گالیله، در آکسفورد انگلستان به دنیا آمد. خانه والدینش در شمال لندن بود ولی در جریان جنگ جهانی دوم به منطقه امنتری نقل‌مکان کردند.


وقتی استیون ۸ ساله بود به st albans شهر کوچکی در شمال لندن رفتند. در ۱۱ سالگی استیون به مدرسه همین شهر رفت و سپس به کالج آکسفورد، کالجی که پدرش نیز در آن تحصیل کرده بود رفت.

امتياز 4 از 5 بر اساس نظر2 نفر


مجله خبری
ساختمان پزشکان
کلینیک ایران نوین