ماجرای اخراج آرش ظلی پور چیست؟

آرش ظلی پور مجری 39 ساله ی برنامه ی من و شما تا اطلاع ثانوی از این برنامه کنار گذاشته شد. ماجرای اخراج آرش ظلی پور را در این مطلب بخوانید.

ماجرای اخراج آرش ظلی پور چیست؟

چند روزی است که در فضاهای مجازی و رسانه ها صحبت از آرش ظلی پور و مسعود فراستی می باشد. ماجرا ازاین قرار است که مسعود فراستی مهمان برنامه من و شما و با اجرای آرش ظلی پور بود که این برنامه از شبکه یک پخش می شد. در این برنامه آرش ظلی پور با ادبیات نا مناسب با مسعود فراستی صحبت می کند و ادامه ی ماجرای اخراج آرش ظلی پور را می توانید در ادامه این مطلب بخوانید. 

ماجرای اخراج آرش ظلی پور چیست؟

هادی قندی تهیه کننده برنامه «من و شما» درخصوص اتفاقات اخیر در برنامه «من و شما» گفت: واقعیت این است که توبیخ حق مدیر است و می تواند عوامل وبرنامه سازان خود را به دلیل رفتار نادرست توبیخ کند.

وی با تاکید بر اینکه این توبیخ به حق بود،گفت: این اشتباهی بود که از تیم تولید ما سر زد و هم من و هم آرش ظلی پور عذرخواهی کردیم. ولی  من همیشه گفتم نباید نیمه خالی لیوان را دید.

تهیه کننده برنامه «من و شما» با بیان اینکه در این گفتگو صحبت های زیادی شد، ادامه داد: ما یک ساعت برنامه را در یک دقیقه آنالیز می کنیم و مخاطب درباره  آن یک دقیقه تصمیم می گیرد و به برنامه و آرش ناسزا می گوید.

وی ادامه داد: این یک گفتگو بود، حتی سوالات اول را هم با او هماهنگ کرده بودیم و آقای فراستی در جریان بود حتی در ابتدای برنامه گفتند که من فقط یک ساعت زمان دارم؛ این را هم روی آنتن بیان کنید. وقتی این موضوع با مهمان برنامه مطرح شده و قرار است ما یک گپ چالشی داشته باشیم و از همه مهمتر وقتی فردی منتقد سینماست  و تمام سینما را نقد می کند؛ رفتار درستی نبود که برنامه  را ترک کند. هرچند که من می گویم اشتباه آرش ظلی پور و تیم تولید پابرجاست و حق مدیر شبکه است که ما را توبیخ کند.

تهیه کننده این برنامه اظهار کرد: بنا به دستور آقای قاسمی ما این هفته برنامه نخواهیم داشت تا تصمیم گیری ها درخصوص برنامه گرفته شود.

قندی افزود: واقعیت این بود که وقتی با آقای فراستی تماس گرفتم به او گفتم که میخواهیم درباره فیلم های درحال اکران، سینمای بعد از انقلاب و بازیگران حال حاضر سینما گپ بزنیم اما او به من نگفت که می خواهد درباره فیلم های کمدی حال حاضر صحبت کند؛ به قول آقای فراستی «برنده بازی آقای فراستی بود».

وی ادامه داد: واکنش آقای فراستی را نمی دانم ولی شاید امشب با او تماس بگیرم و ترتیبی را در نظر بگیریم که این ماجرا جمع شود. یک جریانی درست شد و جوانی اشتباهی کرد و مردانه هم پشت حرفش ایستاد و عذرخواهی کرد ولی بیش از حد ناسزا به آرش ظلی پور گفته می شود. هرچند آن افرادی که برنامه را کامل دیدند، نظر متفاوتی دارند.

وی با تاکید بر اینکه رفتار و حرکت آرش ظلی پور در برنامه اشتباه بود و این اولین ایرادی بود که من از آرش گرفتم،گفت: هیچ وقت فکر نمی کردیم که فراستی از صحنه بیرون رود. مسعود فراستی که همه عالم و آدم را نقد می کند و نقد های تندی هم دارد و همه از این موضوع اطلاع دارند. برنامه را ترک کرد.

قندی افزود: وقتی با آرش ظلی پور صحبت کردم ، او هم گفت که نمی دانستم  فراستی از برنامه خارج می شود. شاید یکبار دیگر اگر بخواهیم برنامه را ادامه بدهیم، به برنامه دعوتش کنیم و با یک استقبال بهتر ادامه برنامه و سوالات را پیش ببریم.

به‌دلیل سخنان نامتعارف دربرنامه «ما و شما» در شبکه شما، آرش ظلی‌پور تا اطلاع ثانوی از اجرای این برنامه کنار گذاشته شد.

مدیرشبکه شما با ابلاغ این تصمیم معاونت استانها به مجری برنامه "من و شما"، تهیه کننده برنامه را نیز توبیخ و جریمه نقدی کرد.

بر پایه این گزارش در آینده ای نزدیک برنامه "من وشما" با گروهی جدید و رویکردی متفاوت و بدون آرش ظلی پور روی آنتن شبکه شما خواهد رفت.

بیوگرافی آرش ظلی پور

 

آرش ظلی پور متولد 1358 در تهران، مجری و خبرنگار است

فارغ التحصیل لیسانس رشته مکانیک سیالات است، می گوید در تمام طول عمر عشق به فوتبال داشته است به شدت پرسپولیسی است او یار احسان علیخانی از ماه عسل تا سه ستاره می باشد

خبرنگاری

از 18 سالگی همزمان با قبولی در دانشگاه بعنوان خبرنگار وارد روزنامه ورزشی معروف بنام خبر ورزش شد؛ سپس بعنوان سر دبیر در مجلات خانه و خانواده، اتفاق نو را نیز تجربه کرد

نحوی ورود به تلویزیون

زمانی که سردبیر روزنامه البرز بود ، یه شب که همراه برادرش احسان که در سینما فعال است در راه برگشت به سمت خانه بود متوجه زنگ زدن جهانگیر الماسی می شود، او سپس برای تبریک گفتن به وی جهت برعهده گرفتن اجرای برنامه ورزش از نگاه دو با او حرف می زد در همین حین پیشنهاد اجرا از طرف جهانگیر الماسی به وی داده می شود

آرش ظلی پور در سال 1385 با تجربه خبرنگاری خود وارد قاب تلویزیون شد

امتياز 3 از 5 بر اساس نظر2 نفر
مجله خبری
ساختمان پزشکان
دکتر بابک صادقی