آیا کشته شدن خاوری صحت دارد؟

اگر نمی دانید کشته شدن خاوری صحت دارد حتما با ما باشید. ما در این قسمت از الو دکتر اخبار داغی راجع به کشته شدن محمودرضا خاوری در اختیارتان قرار خواهیم داد.

آیا کشته شدن خاوری صحت دارد؟

ساعاتی پیش خبری دیگر مبنی بر کشته شدن خاوری، خوراک رسانه ها شد. کشته شدن محمودرضا خاوری ، مدیرعامل اسبق بان ملی ایران سال گذشته نیز خبر رسانه ها شد ولی بعد از تحقیقات مشخص شد که این خبر شایعه ای بیش نبوده است. اینکه آیا کشته شدن خاوری صحت دارد یا خیر را می توانید در ادامه بخوانید.

آیا کشته شدن خاوری صحت دارد؟

بر اساس این شایعات، محمودرضا خاوری متولد ۱۳۳۱ شامگاه گذشته توسط افراد ناشناس در کانادا به قتل رسیده و پلیس این کشور جسد وی را حوالی منزل شخصی‌اش در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی کرده است.

آذرماه سال گذشته (۱۳۹۶) نیز شایعه مشابهی در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفت که در آن، مانند شایعه امسال، جزئیات قتل خاوری و محل یافتن جسد او اعلام شده بود اما ساعاتی بعد پلیس کانادا اعلام کرد که پلیس چنین نامی را در درگیری‌های مسلحانه و غیرمسلحانه به عنوان مقتول ثبت نکرده است.

در آن زمان، مصطفی ترک همدانی وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با رسانه‌های داخلی با بیان اینکه "انتشار خبر مرگ، شگرد بدهکاران و کلاهبرداران برای فرار از پیگرد قضایی است" عنوان کرد کهکشته شدن محمودرضا خاوری شایعه ای توسط خودش بود که در کانادا کشته شده است.

حال با توجه به اینکه این شایعه بار دیگر در شبکه‌های اجتماعی مطرح شده، باید دید مقامات کانادایی چه واکنشی به آن نشان خواهند داد.

خاوری که آخرین مقام او مدیر عاملی بانک ملی ایران بود در پی افشای فساد بزرگ مالی در مهر ماه ۱۳۹۰ از مقام خود استعفا داد و به کانادا فرار کرد.
مجله خبری
ساختمان پزشکان
کلینیک زیبایی طلایی