دندانپزشکی بدون درد در کرج - دکتر فراز تیموری

دندانپزشکی بدون درد در کرج

دندانپزشکی بدون درد در کرج

دندانپزشکی بدون درد در کرج با کمک روش لیزر تمامی مشکلات دندان، لثه و دهان را بدون درد و آسیب درمان می کند.

دکتر فراز تیموری نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر فراز تیموری کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

دندانپزشکی بدون درد در کرج
این دندانپزشکی در کرج می تواند مشکلات پوسیدگی دندان، جرمگیری دندان، ارتودنسی دندان، ایمپلنت دندان، ترمیم خط لبخند، ترمیم دندان ها، زیبایی فک و مشکلات فکی، عصب کشی دندان و تمامی مشکلات دندانی را از طریق لیزر به بهترین شکل ممکن در کمترین زمان و تنها در یک جلسه به اتمام رساند و فرد درمانی بدون درد را برای درمان دندان خود تجربه کند. دندانپزشکی بدون درد در کرج کلیه مشکلات لثه از جمله جرمگیری لثه، پیوند بافت لثه، جراحی لثه، جراحی لثه در کرج و … کلیه مشکلات لثه را از طریق لیزر مداوا می کند. درمان از طریق لیزر بدون درد بوده و هیچ عوارضی لثه های کناری یا دندان های مجاور را تهدید نمی کند.

در دندانپزشکی بدون درد در کرج دیگر خبری از دستگاها و ابزار های سنتی قدیمی نمی باشد که سبب درد در افراد می شدند و از طریق صداهای بسیار بلند خود موجب ترسیدن مراجعین می شدند با استفاده از لیزر آرامش به مراجعین راه پیدا می کند و افراد درمانی بدون درد و آسوده را تجربه خواهند کرد.

مزیت در دندانپزشکی بدون درد در کرج
در این کلینیک دندانپزشکی در کرج، همانطور که گفته شد از لیزر برای درمان استفاده می شود و لیزر با تابش نور خود تمامی بیماری ها و مشکلات لثه و دندان را حل می کند.

دندانپزشکی بدون درد در کرج هیچگونه دردی را برای مراجعین به همراه ندارد و همین موضوع سبب گشته است تا هر روزه مخاطبان زیادی جذب این دندانپزشکی بدون درد در کرج شوند، لیزر بر خلاف روش های سنتی بی حسی و بی هوشی را در خود راه نداده و از این منظر موجب عوارض ناشی ازبی حسی و بی هوشی در افراد نمی شود و این نکته ای بسیار مهم در دندانپزشکی بدون درد در کرج به شمار می رود.

اما، مهم ترین نکته در دندانپزشکی بدون درد در کرج، بی ضرر شناخته شدن روش لیزر در دنیا است. این روش تاکنون هیچ گزارشی ناشی از آسیب و ضرر به خود اختصاص نداده است و از همین رو روشی کاملا تضمینی و صد در صدی در جهان شناخته شده است که در جای جای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

دندانپزشکی بدون درد در کرج هیچگونه استفاده ای از دیلر برای درمان دندان ها نمی کند و سبب رعب و وحشت و درد ناشی از دیلر برای مراجعین نمی شود. لیزر روشی کاملا بدون درد و بدون ترس و وحشت برای افراد است.

هزینه دندانپزشکی بدون درد در کرج
در این کلینیک هزینه دندانپزشکی را بر طبق مشکل و بیماری شخص در نظر می گیرند، زیرا هر قسمت و هر درمانی هزینه  مختص به خود را دارد که در هر شخصی بنا بر شرایط خاص بدنی خود متفاوت می باشد بنابراین مراجعین با مراجعه در جلسه مشاوره و معاینه توسط بهترین متخصص کشور در دندانپزشکی بدون درد در کرج می توانند از هزینه مخصوص به درمان خود مطلع گردند .

شما عزیزان می توانید جهت برآورد هزینه دندانپزشکی و نوبت دهی با شماره های 02632528628 تماس حاصل فرمائید و یا با شماره 09128001870 در تلگرام و واتساپ در ارتباط باشید.

دکتر فراز تیموری

دکتر فراز تیموری   دکتر فراز تیموری، متخصص و جراح لثه و ایمپلنت در مطب آقای دکتر تیموری تمام مراحل درمان دندان های شما و جراحی ها و کارهای دندانپزشکی...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • الهه کاظمی

  ایا راهی برای رفع بوی بد دهان هست؟

 • Amiranam

  خسته نباشید آقای دکتر، دندونام بعد از به دنیا اومدن پسرم کلا خراب شدن و بعضی هاشون دارن سیاه و پودرمیشن میریزن من چیکار باید بکنم؟؟

 • الهام مشایخ

  سلام وقتتون بخیر میشه لطف کنید هزینه بیلچینگ اگه قالب داشته باشیم بفرمایید چقدر هست چون من قالب یه مطب دیگه واسم درست کرده واسه بیلچینگ تو خونه بود اما نذاشتم میخوام بیام بیلچینگ داخل مطب انجام بدم لطف میکنید راهنمایی کنید ‌..سپاس

 • صادقمحمودخانی

  با سلام خواستم ببینم برای شخصی که لثه صاف دارد و دندان مصنوعی را نمی تواند استفاده کند چه راه حلی دارید و تقریبا چقدر هزینه دارد؟

  • دکتر فراز تیموری

   با سلام دراین موارد حتما باید حضوری مراجعه و معاینه شوند

 • لغو پاسخ
دکتر فراز تیموری
بستن دکتر فراز تیموری دکتر فراز تیموری

سوالات خود را از دکتر فراز تیموری بپرسید

02632528628