استفاده از پلکسر در رفع چین و چروک زیر چشم - دکتر سیدمحمدباقر دریاباری

استفاده از پلکسر در رفع چین و چروک زیر چشم

استفاده از پلکسر در رفع چین و چروک زیر چشم

افتادگی پلک و کیسه ‌های چربی زیر چشم باعث سالخوردگی ظاهر فرد می‌ شود. اگر کیسه ‌های چربی زیر چشم، افتادگی پلک و چروک اطراف چشم شادابی ظاهری شما را از بین برده است می‌ توانید بدون نیاز به جراحی به رفع چین و چروک زیر چشم بپردازید. پلکسر برای افرادی که به دنبال روشی موثر برای رفع چین و چروک زیر چشم هستند مناسب است.

دکتر سیدمحمدباقر دریاباری نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با دکتر سیدمحمدباقر دریاباری کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

پلکسر جایگزینی مناسب به جای جراحی ‌هایی مانند بلفاروپلاستی برای رفع افتادگی زیر چشم و چین و چروک اطراف چشم است. پلکسر روشی نسبتا سریع برای برداشتن کیسه‌های چربی زیر چشم نیز هست.

پلکسر چه مکانیزمی دارد؟

این روش از طریق ایجاد یک سری نقاط کوچک روی پوست باعث انقباض و سفت شدن فوری فیبرهای پوست می ‌شود. به این ترتیب اثرات لیفت، بازسازی و جوانسازی روی پوست اعمال می ‌شود. در این روش برای جوانسازی پوست از فاز چهارم ماده یعنی پلاسما استفاده می ‌شود. بدین منظور از یونیزاسیون گازهای موجود در هوا برای ایجاد قوس‌ های الکتریکی کوچک استفاده می‌شود. با ایجاد قوس‌ های الکتریکی کوچک می‌ توان بدون اینکه به بافت ‌های اطراف آسیب و گرمای ناخواسته برسد، ناحیه مورد نظر را درمان کرد. پلاسما نسبت به لیزر و دیاترمی کم تهاجمی‌ تر است.

پلاسما یک نوآوری نسبتا جدید در صنعت زیبایی است. ابزارهای بسیار دقیقی با استفاده از ذرات گاز موجود در هوا، بین نوک دستگاه و پوست بیمار پلاسما تولید می‌ کنند. قوس الکتریکی تولید شده منجر به تصعید یعنی تبدیل مستقیم جامد به گاز می ‌شود. در نتیجه بدون ایجاد هیچ برشی، پوست محکم می‌ شود. در این روش بدون ایجاد جراحت یا نیاز به دوره ریکاوری، نتیجه ‌ای مشابه نتایج حاصل از جراحی تهاجمی به دست می ‌آید. نتایج درمان در پلکسر، فوری هستند.

دکتر سیدمحمدباقر دریاباری

دكتر سيد محمد باقر دريابارى پزشك پوست، مو و زيبايى با بيش از 20 سال فعاليت و انجام موفق صدها مورد جراحى و پروسيجرهاى پوست و اصلاح افتادگى هاى درجه...

سوالات خود را از دکتر بپرسید
 • سعید اسد

  سلام آقا دکتر، لاغری صورت با هایفو هم یک جلسه است؟

 • سلیمان اکبری

  باعرض سلام وخسته نباشید من 36 سالمه وریش وسبیل خیلی کم پشتی دارم و بعضی جاهی صورتم سکه ای خالیه آیا راهکاری هست ممنونم

 • علی حسن زاده

  سلام آقای دکتر من دکتر پوست رفتم و به من آزیترومایسین ۲۵۰ و ژل پانژل و ژل آکنومیس تجویز کررن ولی جوش هام بدتر شدن چی کار کنم؟

 • الهام نقی زاده

  سلام اقای دکتر34سالمه میخواستم بپرسم هزینه هایفو چقدره؟

 • لغو پاسخ
دکتر سیدمحمدباقر دریاباری