انواع ارگاسم در زنان

رابطه ی جنسی زمانی به اوج لذت خود می رسد که ارگاسم ایجاد شود. رسیدن به ارگاسم در زنان سخت تر است از مردان است و همچنین انواع مختلفی دارد. در ادامه با ارگاسم در زنان و انواع آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

در حال حاضر بحث های زیادی در مورد ارگاسم، در جامعه وجود دارد، اما چیزی که شاید همه از آن اطلاع ندارند این است که ارگاسم انواع گوناگونی دارد. ارگاسم در زنان ممکن است کمی سخت تر قابل تشخیص باشد، چرا که در اکثر موارد ترشحات قابل توجهی ندارند، اما مهم است که بدانید در زنان نیز ارگاسم وجود دارد و با صبر و توجه از طرف هردو شریک جنسی، زن می تواند با رسیدن به ارگاسم، اوج لذت را احساس کند.

ارگاسم چند نوع دارد؟

در اینجا چند نوع ارگاسم و اینکه چه احساسی را در فرد ایجاد می کنند، آورده شده است.  اگرچه باید توجه داشت که این حالات از فردی به فرد دیگر متغیر هستند.

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !
azshanbe img

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

ارگاسم کلیتورال

این نوع از ارگاسم اغلب بر روی سطح بدن احساس می شود و مانند احساس خارش ملایم بر روی پوست و در مغز شما دریافت می شود.
کلیتوریس یک اندام کوچک است که در بالای آلت تناسلی بیرون می آید و معمولا با لبه های بیرونی واژن پوشیده شده است. بهترین راه برای تحریک کلیتوریس مالش آرام با انگشت یا کف دست و یا زبان، به صورت فشاری ملایم و یا حرکات دوران می باشد.

برای رسیدن به ارگاسم کلیتورال

وقتی که کلیتوریس شروع به خیس شدن کرد و یا شما کلیتوریس را به لوبریکانت آغشته کردید، فشار و سرعت حرکات و مالش را بالا ببرید.در بالاترین نقطه زمانی که ارگاسم شروع به ظاهر شدن کرد، اگر کلیتوریس شما خیلی حساس است بهتر است کمی از فشار را کم کنید. اگر بعد از ارگاسم احساس رضایت کردید بسیار خوب است، اما اگر برای شما کافی نبود نگران نباشید چون می توانید دوباره امتحان کنید.

ارگاسم واژنی

این نوع ارگاسم در بدن عمیق تر است و به راحتی توسط فردی که به واژن او دخول انجام گرفته احساس می شود، زیرا که دیواره های واژن دارای نبض می باشند. ارگاسم واژنی به اشتباه راحت ترین روش ارگاسم تفسیر شده است، اگرچه برای بانوان اغلب سخت ترین راه است. به جای آلت تناسلی مردان از انگشت یا اسباب بازی های جنسی استفاده کنید. انگشت یا اسباب بازی جنسی را درون واژن قرار داده و حرکات رفت و برگشتی را با فشار وارد کنید. بر روی دیواره داخلی واژن نقطه ای به نام نقطه G وجود دارد که در صورت فشار وارد کردن به آن شما را به ارگاسم می رساند.