اگر پسری این 16رفتار را دارد، حتما عاشق شماست!/از کجا بفهمیم پسری دوستمان دارد؟!

faateme1366
توی دانشگاه یا توی محل کار پسری هست که احساس میکنید رفتارش با بقیه در مورد شما فرق داره؟ حتما این مطلب را دنبال کنید تا به شما چندین راه را به شما نشان دهیم تا مطمئن شوید که پسر مورد نظرتان واقعا به شما علاقه مند است یا نه!

۱. زبان بدن (یا همان رفتار غیرکلامی) طرف مقابل را بررسی کنید. زبان بدن می‌تواند “حرف‌های بزرگی بگوید”. شما با توجه به زبان بدن می‌توانید درباره احساسات او اطلاعاتی بدست آورید. جالب است بدانید که متخصصان رفتاری بر این باورند که باوجود اینکه دختران در حدود ۵۲ رفتار بدنی برای نشان دادن علاقه  خود به پسرها دارند، این تعداد در پسران تنها حدود ۱۰ حرکت رفتاری است. با توجه به نظریه زبان، می‌توانید حدس‌هایی بزنید! اما با همه این‌ها، هنوز هم نیاز به دانستن چیزی که به دنبالش هستید دارید، و به یاد داشته باشید که هر حدس اشتباه می‌تواند منجر به شرمساری شما شود.

او زیاد به شما خیره میشود. سعی میکند به شما نزدیک شود.

با پول یک پیتزا لاغر شو
azshanbe img

به کمک این کلینیک تخصصی می تونید بیش از ۷ کیلو در یک دوره (۲۱روزه) وزن کم کنید و به اندام ایده آل خودتون برسید.
پشتیبانی و مشاور رایگان
کاهش وزن تضمینی بدون بازگشت

مسیر دست ها، پاها، ساق پا، پا، و او به سمت شما اشاره دارد، این می‌تواند یکی از  نشانه های علاقه مندی باشد که به صورت ناخودآگاه بوجود می‌آید.

او شروع به آراستن خود می‌کند. ژاکت مناسب می‌پوشد. کفش هایش را واکس می‌زند. شاید او را موقعی که با دستش موهایش را مرتب می‌کند یا بند کفش‌هایش را می‌بندد ببینید.

اگر او شما را دوست داشته باشد، به ندرت ممکن است که به شما پشت کند، اغلب متمایل به شما است. 

۲. به تماس‌های چشمی توجه کنید. همانطور که قبلا اشاره شد، پسری که به شما علاقه مند باشد بیشتر به شما نگاه می‌کند حتی گاهی مخفیانه. اگر او خجالتی باشد، ممکن است سعی کند نگاه خود را از شما دور کند، اگر شما نگاه او را کنترل کنید ممکن است به طور ناگهانی سر خود را به اطراف برگرداند. برای آزمایش علاقه، به مدت چهار ثانیه به او خیره شوید، و سپس به جای دیگری نگاه کرده و پس از مدتی دوباره به او نگاه کنید اگر او ارتباط چشمی را با شما حفظ کرد یا افزایش داد، او به شما علاقه مند است. اگر چشمان او به دهان شما خیره بود، او قطعا علاقه مند است. اگر نگاه او به شما مانند دیگران است یا اینکه تماس چشمی با شما را قطع می‌کند، احتمالا به شما علاقه ندارد.

 او به شما زل می‌زند و محو شما می‌شود. این نشانه دوست داشتنتان است.

مراقب باشید نگاه پسر خجالتی را با یک نگاه معمولی اشتباه نگیرید. پسر خجالتی که شما را دوست دارد، دوباره به شما خیره می‌شود . صبور باشید!

اگر شما او را دوست نداشته باشید، تماس چشمی او ناراحت کننده خواهد بود. در این هنگام تماس چشمی را قطع کرده و به مکان دیگری بروید.

هر وقت که او به شما نگاه می‌کند لبخندی می‌زند یا اینکه کاری میکند که لحظه ای شما را خندان ببیند، این بدان معنی است که او می‌خواهد در شما حس خوبی ایجاد کند.

۳. به حرف‌هایش گوش کنید. اگر او شما را دوست دارد، او احتمالا می‌خواهد در مورد خودش با شما صحبت کند. بسیاری اوقات، پسرها نیاز دارند تا خود را اثبات کنند، به خصوص اگر شما در مورد یک پسر دیگر با او صحبت کنید. علاقه او را در صحبت‌هایش می‌توانید بیابید.

۴. داشتن رفتار متفاوت از دیگران با شما یکی از نشانه های دوست داشتن شما است. در رفتار او دقت کنید و ببینید آیا ارزش بیشتری به شما می‌دهد یا نه!

۵. منتظر باشید تا علایق ناگهانی او را در مورد چیزهایی که دوست دارید را ببینید. مثلا علاقه به سبک یا گروه خاصی از موسیقی که شما به آن علاقه دارید. یا صحبت درمورد برنامه تلویزیونی مورد علاقه شما و اینها می‌توانند نشانه هایی باشند که او شما را دوست دارد.

۶. وجود نشانه های دست‌پاچگی را ببینید. رفتارهای غیرعادی، خنده های با استرس، عرق کف دست، کشیدن نفس عمیق، بی‌قراری و همه می‌توانند نشانه هایی از علاقه او به شما باشند. اینها نشان می‌دهند که او سخت در تلاش است تا با شما ارتباط نزدیکتری برقرار کند.

۷. به دوستانش توجه کنید. اگر آنها از علاقه او به شما مطلع باشند، ممکن است زمانی که شما در اطراف او هستید، او را دست بیاندازند یا به سوی شما اشاره کنند و یا حتی سعی کنند او را پیش شما دوست داشتنی جلوه دهند. این را به یاد داشته باشید که هیچ گاه از دوستان خود برای انتقال پیام یا ابراز محبت به فرد مورد علاقه تان استفاده نکنید. این می‌تواند از شما یک احمق بسازد.

۸. آیا او شما را دنبال کرده و از شما تقلید میکند؟ اگر شما متوجه شدید که او حرکات شما را به طور مکرر کپی می‌کند، احتمال زیاد وجود دارد که او به شما علاقه مند است.

۹. آزارهای عاشقانه : پسرها وقتی بالغ می شوند دوست دارند با حمایت از شما و مراقبت و رفتار دوستانه توجه تان را جلب کنند اما هر چه جوان تر باشند ممکن است با شوخ طبعی و حتی رفتارهای آزاردهنده شما را متوجه خودشان کنند. شاید حتی فکر کنید او با شما دشمنی دارد و یا دوست دارد که اذیت تان کند ولی واقعیت این باشد که می خواهد شما او را ببینید و به او توجه کنید اما راه درستش را نمی داند.

۱۰. اگر او عضو شبکه های اجتماعی باشد، می‌توانید با دنبال کردنش به احساسات درونی او دست یابید. البته بعضی از افراد بدون هیچ حسی به کسی، عادت به ارسال پست های عاشقانه دارند. همینطور احتمال دارد او به کس دیگری علاقه مند باشد.
اگر در شبکه های مجازی یا برنامه ها و اپلیکیشن های پیام رسان مدام وجود او را متوجه می شوید و می بینید که همیشه با شما در ارتباط است می تواند به خاطر این باشد که شما را دوست دارد. البته تنها چت کردن نشانه علاقه نیست چرا که آدم ها در دنیای مجازی با هرکسی حرف می زنند و چندان در خصوص حسی که به او دارند حساس نیستند. شاید می خواهند تنهایی شان را پر کنند و یا شاید حتی دوست دارند که کمی در خصوص یک موضوع خاص با شما حرف بزنند چرا که شما را هم صحبت خوبی می دانند. به عبارتی ارتباط مجازی مداوم در کنار دیگر پارامترها می تواند نشانه علاقه او باشد.

۱۱. بعضی‌ها معتقد هستند که دانستن اینکه پسری دوستشان دارد، چندان برای دختران مفید نیست و حتی می‌تواند زندگی آنها را با مشکلاتی روبرو کند. پس شاید بهتر باشد، بی‌خیال این پست شوید!

12.علاقه او به لمس شما : علاقه به لمس و نزدیک تر شدن یک نشانه ی مهم در توسعه رابطه است. باید دید که چقدر دوست دارد به شما نزدیک شده و لمس تان کند و چه برخوردی نسبت به این موضوع دارد. اگر به شما علاقه مند باشد ممکن است وقتی که می خندد دست خود را روی دست شما بگذارد و یا به آرامی پای خود را کنار پای شما قرار دهد. در هر صورت باید به هر تلاش او برای نزدیک تر شدن به شما به چشم یک نشانه ی علاقه مندی نگاه کرد.

13. تعریف های ساده، توجه خاص : اگر یکبار موهای تان را به گونه خاصی آرایش می کنید و او متوجه شده و از آن تعریف می کند و یا می گوید که فلان مدل بیشتر به شما می آید و یا اگر از لباس ها و طرز پوشش تان تعریف می کند این می تواند نشانه این باشد که مدام حواسش به شما بوده و شما را ارزیابی می کند. توجه زیاد هم یکی از نشانه های علاقه است.

14. حساسیت او نسبت به دیگر مردها : مردها موجودات حسودی هستند که حسادت شان را پشت رفتارهای مردانه و سرسختانه خود ینهان می کنند. حتی ممکن است از شما بخواهند کمتر پدرتان را بغل کنید و این تنها به این علت است که او با دیدن یک مرد دیگر در نزدیکی شما احساس خطر کرده و ناراحت است. بنابراین از شما می خواهد که از او دوری کنید. به عبارتی او با دیدن پدرتان در اطراف شما تنها وجود یک مرد را می بیند و احساس خطر می کند. این حسادت ها و حساسیت ها فقط به خاطر علاقه زیاد او به شماست.

15. ملاقات های همیشگی و غافلگیرکننده : آیا حس می کنید که به دیدن او عادت کرده اید و هر روزی که او را نمی بینید گویی گم کرده دارید؟ شاید به خاطر این است که وی مدام خود را به شما نزدیک می کند تا شما را ببینید. به نوعی این عادتی است که خود او در شما ایجاد کرده است و به ملاقات مداوم شما معتاد است. این خود نشانه زیبایی از علاقه قلبی است.

16. پذیرای سیگنال خود باشید : تا به اینجای مقاله از نشانه های دوست داشتن یک مرد برای تان گفتیم اما در این مورد آخر می خواهید در خصوص کاری که خود شما باید انجام دهید، بگوییم. در صورتی که او را دوست دارید و می دانید که او هم شما را دوست دارد بهتر است اجازه ندهید بیش از حد از هم دور باشید. به عبارتی باید تا دیر نشده رابطه تان را به یک سمت درست هدایت کنید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ
نظرات
مهتاب

مهتاب

1399-04-13 - 13:00 پاسخ

به نظر من پسر باید خودش بگه که عاشقت شدم تا ماهم بهش ابراز علاقه کنیم اگه البته عشق دوطرفه باشه یه دختر که نمیتونه خودشو بازیچه دیگران کنه میشه؟

امیر

امیر

1399-04-13 - 12:11 پاسخ

عالیییی بود

Lavin

Lavin

1399-04-13 - 06:43 پاسخ

عالی بود من که همه نشانه ها رو دیدم

سونیا

سونیا

1398-11-26 - 15:25 پاسخ

بایه پسری چند روز دوست بودم بعد گفت باید چند روز مسدودت کنم جوابم نداد ولی همون روز یکی از دوستاش بهم گفت بیا رل بزنیم حتی چند بار هم با خط دیگه بهم مزاحم شد تاامتحانم کنه حالا نمیدونم اینم خودشه میخواد امتحان کنه جوابم بدید

ندا

ندا

1398-11-11 - 22:57 پاسخ

همش الکی نقطه ضعف دخترهارو همه میدونن مثلا یه پسر که به ما نگاه کرد بگیم عاشقمونه الکی باور نکنید 13-ساله از کرج پسرا احساس ندارن الکی حرف میزنه اقا ابوالفضل

Fycj

Fycj

1398-11-08 - 17:16 پاسخ

بسیار درست همه ی این حرف ها در مرد ها وجود دارد

Yalda

Yalda

1398-11-03 - 13:36 پاسخ

خوب بود ولی این رفتار ها را میتونه هرکسی از خودش نشون بده خترا گول این رفتار و نخورید (البته همه این جوری نیستن و نظر هر کسیم محترمه )

Yalda

Yalda

1398-11-03 - 13:36 پاسخ

خوب بود ولی این رفتار ها را میتونه هرکسی از خودش نشون بده خترا گول این رفتار و نخورید (البته همه این جوری نیستن و نظر هر کسیم محترمه )

رضایی

رضایی

1398-10-30 - 14:41 پاسخ

شاید این رفتار واسه دوستی واقعی نباشد...و فقط حال کردن موقت باشد

زهرا

زهرا

1398-10-29 - 23:59 پاسخ

من عقدم قبلا یکی دیگرو میخاستم خانوادم راضی نبود الان عقد کردم با یکی دیگه اینم میدونست من اون خواستگار قبلی میخاستم الان با یکی دیگه عقد کردم چطوری بفهمم این واقعامنو دوسم داره حس میکنم دوسم نداره خانوادش راه جلوش گذاشتن بیاد خواستگاری من

hoseyin

hoseyin

1398-10-26 - 17:10 پاسخ

وای تو روحتون،من فقط نظرهارو میخونم همش باحالن....خیلی حال میده

آیلار

آیلار

1398-10-25 - 18:46 پاسخ

مطمعن شدم دوسم نداره لعنت ب اون

narges

narges

1398-10-24 - 12:58 پاسخ

من دوست پسر سابقمو دیدم دوروز پیش برف اومده بود منودوستام اونجا بودیم اونم بادوستاش اونجا بود اون به من برف میزد هی اما من بهش برف نمیزدم ومحلش نمیدادم اما خیلی دوسش دارم اما نمیدونم میدونه یانه ولی خیلی دوست دارم برگرده نمیدونم اونم بازم منودوست داره یانه؟

E.s

E.s

1398-10-24 - 02:22 پاسخ

خوب بود .....S.M 💔

شیلا زینیا

شیلا زینیا

1398-10-20 - 18:29 پاسخ

من مدتی است عاشق یک پسر شده ام که او هم تمام این رفتار های عاشقانه رابه من داشته است ولی احساس میکنم چون من در تهران زندگی میکنم وسالی دوماه او را ببینم نمیتواند به من بگوید دوستم دارد

شیلا زینیا

شیلا زینیا

1398-10-20 - 18:28 پاسخ

من مدتی است عاشق یک پسر شده ام که او هم تمام این رفتار های عاشقانه رابه من داشته است ولی احساس میکنم چون من در تهران زندگی میکنم وسالی دوماه او را ببینم نمیتواند به من بگوید دوستم دارد

elina

elina

1398-10-20 - 15:58 پاسخ

من یه چند روزه متوجه نگاه های پسر عمه ام شدم ولی بعد نگاه به من جوری اطرافشو نگاه میکنه که منو گیج میکنه نمی دونم دوسم داره یا نه

زهرا سادات

زهرا سادات

1398-10-18 - 20:07 پاسخ

یکی از استادام این مشخصات رو داره من الان مندم واقعا به من علاقه منده؟؟؟؟؟

رها اعتمادی

رها اعتمادی

1398-10-16 - 22:26 پاسخ

سلام من است و۱۳سالمه و پسر خالم که من ازش خوشم میاد و ۲۳ سالشه است

غریبه

غریبه

1398-10-13 - 21:23 پاسخ

من پسر همسایمون اکثر این متنای بالا رو داشت خیلی دوست داره نزدیکم شه و لمس کنه دستاش عرق میکنه چون اتفاقی دستامون بهم خورده‌خیلیم باادب و یکم خجالتی و داخل خانواپه محترمی بزرگ شده الانم ۷ساله که میشناسمش‌ اما مشکل اینجاس که خواهر‌نداره و خیلی دوست داره خواهر داشته باشه من الان موندم که من رو به جای خواهر نداشتش میدونه یا واقعا دوسم داره؟؟؟

آیلین پور کاضمی

آیلین پور کاضمی

1398-10-12 - 18:43 پاسخ

من امتحان داشتم سره کوچه بودم که یه پسر همش بهم نگاه میکرد منم رفتم که اب بگیرم نذاشت که حساب کنم گفت من حساب میکنم بعدش فردایش آمدم بهم گفت که من عاشقت شدم من حدود چند سال که با همیم هنوزم باورم نمیشه که دوسم داره

Melika

Melika

1398-10-09 - 20:30 پاسخ

عالی بود

هلنا

هلنا

1398-10-05 - 23:59 پاسخ

راسی باید اینو بدونین که اکثر پسرا برا بازی دادن دخترا اونارو الکی میخان ولی همه ی این پسره اصلا ذاتشون یکیه و هوس بازن پس خواهشا به این زودی با پسری دوس نشین که عاقبتش ....... این حرفامو جدی بگیرین بعد تجربه کردن می فهمین قابل توجه دخترهای احساسی و زود باور کنندگان .. لطفاهوشیار باشید و به درساتون فک کنین

صنم

صنم

1398-10-02 - 12:37 پاسخ

اون عاشق من بود منم همین طور ولی نمی دونستم که دوسم داره فکر می کردم که دوست داشتن یک طرفه هس جالب این جاست که اونم همون فکر و می کرد بعد من یک قدم رفتم جلو بعدش دیدم اونم دوسم داره بعد 7 ماه امد گفت دوست دارم الان هم مقایسه کردم همه ی این گفته ها و کار ها رو می کنه ولی نمی تونم بهش اعتماد کنم چون میره یه محله ای که 3 تا دختر وجود دارن نمی دونم بعضی وقت ها هم خیلی شیت رفتار می کنه

امیررضا

امیررضا

1398-10-02 - 00:35 پاسخ

خدایا هیشکی رو عاشق نکن اما اگه عاشقش کردی لطفا به عشقش برسون

به تو چه

به تو چه

1398-09-28 - 19:39 پاسخ

سلام من یه همکلاسی دارم ک پسره و این ک خیلی به من نگاه میکنه و خیلی اذیتم میکنه و تیکه میندازه و این ک هر موقع کاراشو جوری برنامه ریزی میکنه ک پیش من باشه یعنی اون منو دوست داره

ایناز

ایناز

1398-09-23 - 19:12 پاسخ

منم عاشق یک پسری هستم اون وقتی از مدرسه میام بیرون همیشه با دوستانش جمع میشن و به من سلام میدن و یکی از دوستانم میشه آون تو رو دوس داره ولی خودش اصلا نشونی از عشق بهم نمیده خیلی مغروره آیا من و دوسم داره

Hadiseh

Hadiseh

1398-09-22 - 14:14 پاسخ

هیچ

ناشناس

ناشناس

1398-09-21 - 23:05 پاسخ

خیلی ازش خوشم میاد ولی آخه درده که نه اسمشو میدونم نه فامیلیشو میدونم نه شمارش و دارم نه آدرس و خونش و فقط میدونم محل کارش کجاست لباس فروشی داره هر از گاهی میرم اونجا تمامی نشونه های بالا رو هم داره یکی بشری بیاد به من بگه باید چه خااااااااکی تو سرم بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناشناس

ناشناس

1398-09-21 - 22:58 پاسخ

بد نبود

Hadiseh

Hadiseh

1398-09-21 - 18:46 پاسخ

هیچ

سنا

سنا

1398-09-19 - 13:38 پاسخ

یه پسری دو ساله دنبالم میاد و چیزی نمیگه من هم سرمو میندازم پایین نگاش نمیکنم به نظرتون دوسم داره؟

هدیه

هدیه

1398-09-19 - 02:17 پاسخ

بعضی از مطالب بالارو داره ولی نمیدونم واقعا دوسم داره یا نه اون وقتی از پیشم رد میشه نگام میکنه ولی من نگاش نمیکنم ولی خیلی خیلی دوسش دارم اما نمیدونم دوسم داره یانه لطفا جوابمو بدین

آمیتیس

آمیتیس

1398-09-15 - 12:37 پاسخ

سلام من حدودا دو سالی هس که عاشق پسر عموم شدم . اون ی سال از من بزرگتره یعنی 16 سالشه . اون همه ی این رفتار ها رو دارع . همیشع وقتی تو ی جمعی هستیم میاد نزدیک من میشینع . همیشع نگاش ب سمت منع . دوست دارع بدونع چطوری میشینم یا چطوری راه میریم . خیلی نقاط مشترک باهم داریم . تا حالا بیشتر از صد بار خواستم ک بهش بگم ک دوسش دارم ولی همش میترسیدم ک دلش پیشم نباشع . ب نظرتون با این خصوصیاتی ک دارع بهش بگم ک دوسش دارم یا نه ؟ تو رو خدا جواب بدین ...

Ayda tarany

Ayda tarany

1398-09-11 - 22:37 پاسخ

B nazrm kamln dorost bod chon mn tamam in vijegi haro didm v kamln ehsasshon kardm

مریم

مریم

1398-09-11 - 22:00 پاسخ

چند حدیث زیبا: امیرالمومنین علی (ع): اجر مجاهدی که در راه خدا شهید می شود، بیشتر از کسی نیست که قادر بر گناه است، ولی عفت می ورزد ؛ نزدیک است که شخص عفیف، فرشته ای از فرشته ها باشد. رسول مهربانی ها (ص): زمانی که مردی به همسرش و همسرش به او نگاه کند خداوند به دیده ی رحمت به آنان نگاه می کند. پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله : بهترین زنان شما، زنی است که برای شوهرش آرایش و خودنمایی کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند.

Tarane

Tarane

1398-09-10 - 16:31 پاسخ

باو شماها خیلی باحالیت

Tarane

Tarane

1398-09-10 - 16:31 پاسخ

باو شماها خیلی باحالیت

سارا

سارا

1398-09-10 - 16:21 پاسخ

از اینکه موجبات خنده و شادی ما را فراهم کردید ممنونم. یه علامت منفی ۲۵ هم به متن تون اضافه کنید واقعا مغز این نوجوونا مشکل داره

پارمیس

پارمیس

1398-09-10 - 13:53 پاسخ

خیلی خوب بود

mobina

mobina

1398-09-09 - 22:28 پاسخ

یک پسر خجالتی به پسر خالم گفته که منو دوست داره و همش یواشکی نگام میکنه به نظر شما منو دوست داره

بب

بب

1398-09-08 - 19:37 پاسخ

من یه دختره 12 سالم با بابام تو تابستون ها به پارک روبه روی خونمون میرم چند وقتی بود یه پسری همش بهم میگفت دوست دارم هی شمارشو میداد و دنبالم میکرد بعد یه روز که داشت نگام میکرد داداشم اومد اخه داداشم خوشپیپه باهام دست داد از اون موقه هم دیگه اون پسره به پارک نمیاد چرا

بب

بب

1398-09-08 - 19:31 پاسخ

سیب

آیدا

آیدا

1398-09-08 - 18:24 پاسخ

سلام من یه دخترم یه پسری هستم که خیلی دوسش دارم وقتی باشم خوشحالم اما نمی دونم دوسم داره یانه اما برای همه آرزو دارم که هیچوقت تو شرایط من نباشن و به عشق شون برسن مای لاو احسان

سحر

سحر

1398-09-08 - 11:06 پاسخ

یه پسری هست ادعاش میشه ک منو خیلی دوس داره و نیتش خیره ولی من ازون خوشم نمیاد چون فرهنگ ما با اون ک فرهنگش مذهبی و روستاییه تطابق نداره مدتیه جواب پی اماشو نمیدم رفته سراغ مادرم و التماس میکنه ک مامانم اجازه بده بیان خواستگاری مامانم بخاطر من جوابشو منفی میده و بخاطر مریضی و استرس و.خودخوریش همیشه بستری بیمارستانه کمکم کنید بگید چیکار کنم

مهناز

مهناز

1398-09-06 - 16:55 پاسخ

چهار سال پیش وقتی چهارده سالم بود پسر عموی خاله ی بابام تو عروسی بهم نگاه کرد و خندید وسلام کرد بدنم خشک شد و خجالت کشیدم جوابشو بدم چون بهم نگاه میکرد بعد اون روز هم دیگه ندیدمش خواهش میکنم بهم بگید او عاشقم بوده است؟

ددختر خوب

ددختر خوب

1397-03-29 - 15:33 پاسخ

من یه دختر چادریم با حجاب تاحالا به کسی نگاهم نکردم یه دوست دارم که این یه داداش داره همسایمون هستن تمامی رفتار های بالا رو دارهیعنی من اینو خوندم فکر کردم اینو دید بعد نوشتید همش نگاش سمت منه وقتی با دوستاشه همش خنده ریز میزنه دوستاشم دستش میندازن همش هم علاقه داره نزدیک به من باشه البته من اصلا علاقه ای ندارم باهاش صحبت کنم ولی هی میخواد سر صحبت رو باز کنه حتی یه بار تاریخ تولدمو پرسید منم خیلی توجه نکردم چند باری هم خودشو به من میزنه و طوری رفتار میکنه انگار ناخودآگاه بوده مطالب بالا رو که خوندم تعجب کردم به نظرتون این رفتاراش منظور داره؟؟

بهنوش

بهنوش

1397-03-24 - 01:45 پاسخ

عالی بود

بهار

بهار

1397-03-23 - 07:46 پاسخ

سلام راستش من پسر عمم بهم گفته که از من خوشش میاد و اینکه رفتارهایی که بامن میکنه با هیچ دختری نمیکنه !مثلا من یه بار ناراحت بودم و ۲ بار اومد ازم پرسید که چته ولی من گفتم هیچی یه بار دیگه اومد پیشم باهام درد و دل کرد و خیلی باهام مهربون بود حرف زدنش خیلی احساسی بود . ۲ماه بعد من و دوستم بهش زنگ زدیم و اون اسم دوست منو میدونست و پسر عمم به دوستم گفت که من اسم همه دوستای بهار و میدونم . یعنی اون منو دوست داره لطفا بهم جواب دهید

1397-03-20 - 19:44 پاسخ

سلام من سه سال عاشق پسر خالم بودم ولی نمیدونستم اونم دوسم داره یا ن و همیشه ب خودم میگفتم هوسه و بخاطر اینکه فکر میکردم هوسه ب خاستگارم ک پسر خوبی بود جواب مثبت دادم ولی الان خیلی درد میکشم احساس میکنم واقعا دوسش داشتم بنظورتون کارم درس بوده ؟ و راستی پسر خالمم از موقعی ک نامزد کردم همش تو فضای مجازی عکسو دلنوشته های غمگین میزاره و همش حرف از خودکشی میزنه ب نظرتون اونم منو دوس داشته؟