سمعک هوشمند - سید محمد رضا تقوی

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک ها راه زیادی را طی کرده اند و مدل های امروزی مملو از ویژگی های پیشرفته ای هستند که استفاده از  آنها را آرامش بخش می کند. سمعک ها برای افراد ناشنوا کاری فراتر از تقویت شنوایی صرف را انجام می دهند. سمعک های “هوشمند” اکنون امکان زیادی به مردم می دهند. این سمعک ها، محبوب ترین و موثرترین گزینه درمانی برای هر نوع کم شنوایی هستند زیرا عملکرد خودکار را ارائه می دهند. این روش به کاربران امکان می دهد به طور طبیعی با محیط خود تعامل داشته باشند.

کلینیک شنوایی سنجی دانیال نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با سید محمد رضا تقوی کلیک کنید.
بپرس مشاوره رایگان

سمعک های قدیمی اغلب دسترسی کاربر را به دستگاه های پخش موسیقی را محدود می کردند زیرا فرد نمی توانست به طور همزمان از هدفون و سمعک استفاده کند. با این حال فناوری وایرلس امکان اتصال دستگاه های صوتی با بلوتوث مانند گوشی و تلویزیون های هوشمند به طور مستقیم به انواع سمعک ها را فراهم می سازد.

چندین دستگاه را می توان همزمان متصل کرد بنابراین کاربر می تواند راحت به تماشای تلویزیون مشغول شود و بداند که در صورت دریافت تماس تلفنی هنوز از طریق سمعک هایش به او اطلاع داده می شود. این جریان معمولا از طریق یک اپلیکیشن در تلفن همراه کار می کند زیرا بسیاری از سمعک ها برای تعبیه ی دکمه های خارجی، بسیار کوچک هستند. علاوه بر این، طراحی سمعک ها زیباتر و مدرن تر شده است بنابراین نیازی نیست نگران وجود مدل های ظریف باشید. می توانید زندگی خود را پیش ببرید و بهتر از همیشه بشنوید.

در این سمعک ها از هوش مصنوعی استفاده شده است. الگوریتم ها به سمعک اجازه می دهند محیط کاربر و صداهای وارد شده را در همان لحظه تجزیه و تحلیل کند، صداها و افراد خاص را شناسایی کرده و به طور خودکار صدا را بر اساس میزان کم شنوایی و ترجیحات از پیش تعیین شده کاربر تنظیم نماید.

 

شخصی سازی از دیگر ویژگی های آن است. همه چیز را آنطور که دوست دارید شخصی کنید. به سادگی تنظیمات مورد علاقه خود را برای خانه، محل کار، کافه یا خارج از منزل ذخیره کنید و هر زمان که در آن مکان هستید سمعک های شما به طور خودکار تنظیم می شوند.

کاهش سر و صدا از جمله ویژگی های مهم سمعک هاست. گاهی اوقات زندگی می تواند بیش از حد پر سر و صدا شود. فناوری کاهش نویز به از بین بردن صداهای ناراحت کننده مانند صدای خرخر ظروف، صدای باد یا فیدبک مزاحم سمعک کمک می کند.

اپلیکیشن ها به شما کنترل بیشتری می دهند. شما می توانید صداها را با توجه به سلیقه خود تنظیم کنید، وضعیت باتری را بررسی کنید، تنظیمات دلخواه را اعمال کرده و حتی در صورت گم شدن سمعک خود، جایش را پیدا کنید.

 

 

کلینیک شنوایی سنجی دانیال

كلينيك سنجش شنوايي و تجويز و تعمیرات سمعك دانیال با مجوز رسمي از نظام پزشكي با در اختيار داشتن پيشرفته ترين تجهيزات تشخيصی در حوزه شنوايي شناسي و تجويز سمعك...

سوالات خود را از کلینیک بپرسید
  • qwdefal

    من دستم خورد یه نوبت ثبت شد برام لزفا خودتون لغوش کنید چون من نتونستم

  • لغو پاسخ
کلینیک شنوایی سنجی دانیال