خانمی ۵۷ ساله هستم فشارخون دارم وقرص می خورم بسیاری از مواقع زبانم تلخ است علت ان چیست


مشاوران الو دکتر

در مورد عللی که می توانند باعث احساس تلخی در دهان شوند به موارد زیر توجه نمایید:

1.عارضه برخی داروها ، به طور مثال در داروهای فشار خون می توان به کاپتوپریل اشاره کرد.

2.داشتن رفلاکس(برگشت اسید معده به سمت دهان) و احساس سوزش سر دل

3.بیماری های کبدی

4. برخی عفونتها

5.دیابت نوع دو

6.سایر علل

بدیهی است علل بسیار زیادی می تواند برای این وضعیت مطرح باشد و برای بررسی بیشتر می توانید به پزشک خود مراجعه نمایید.

الو دکتر:

کاربر گرامی، اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره موضوع پرسش خود داشته باشید، کلیک کنید:

فشار خون را چگونه کنترل کنیم؟

بزرگترین علت فشار خون چیست؟

پاسخ ما به پرسش شما بیشتر برای بالا بردن اطلاعات و معلومات عمومی شما در مورد مشکل پرسیده شده‌تان است و خواهشمندیم برای اطمینان بیشتر با پزشک متخصص خود نیز مشورت کنید. امیدواریم سال‌ها سلامت و خوشحال در کنار عزیزانتان زندگی کنید.


پربازدیدترین های هفته