ساعت بازی فوتبال ایران عمان

در روز یکشنبه 30 ام دی ماه سال 97 ، تیم ایران در رقابت های جام ملت های آسیا حریف تیم عمان خواهد شد. اما ساعت بازی فوتبال ایران عمان چه زمانی است؟

در چارچوب رقابت های فوتبال جام ملت های آسیا و در اولین مسابقه در مرحله ی حذفی که در کشور امارات برگزار می شود، تیم ملی فوتبال ایران و عمان به دیدار هم می روند. برای اطلاع از جزئیاتساعت بازی فوتبال ایران عمان این مطلب را مطالعه فرمایید.

ساعت بازی فوتبال ایران عمان

  

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

دیدار بازی فوتبال ایران عمان یک شنبه ۳۰ دی ۹۷ (۱۶ ژانویه ۲۰۱۹) در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی برگزار خواهد شد.

 با اتمام مرحله گروهی مسابقات جام ملت‌های فوتبال آسیا، چهره تمام تیم‌های راه یافته به مرحله یک‌هشتم نهایی مشخص شد و براین اساس تیم ملی فوتبال ایران باید به مصاف عمان برود.

برنامه کامل مرحله یک‌هشتم نهایی به شرح زیر است:

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ اردن – ویتنام ورزشگاه آل مکتوم دبی

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ تایلند – چین ورزشگاه هزاع بن زاید

۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ ایران- عمان ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی

————————————————–

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ ژاپن- عربستان ورزشگاه شارجه

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ استرالیا- ازبکستان ورزشگاه خلیفه بن زاید

۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ امارات – قرقیزستان ورزشگاه زاید ابوظبی

————————————————–

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کره جنوبی – بحرین ورزشگاه مکتوم بن راشد دبی

۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ قطر- عراق ورزشگاه زاید ابوظبی

دومین تقابل فوتبال ایران با عمان

در تاریخ جام ملت های آسیا ایران تنها یک بار با تیم ملی عمان دیدار کرد و آن هم در جام ملت های سال 2004 بود که شاگردان برانکو ایوانکوویچ در دومین بازی مرحله گروهی به مصاف تیم میلان ماچالا رفتند و نتیجه ای بهتر از 2-2 کسب نکردند. در آن دیدار معروف ایران با ابراهیم میرزاپور، یحیی گل محمدی، رحمان رضایی، علی بداوی، محمد نصرتی، محمد علوی، مهدی مهدوی کیا، جواد نکونام، علی کریمی، علی دایی و آرش برهانی به زمین رفت.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ