بیوگرافی نگین پارسا

چند روزی است که نام نگین پارسا را به کرات می شنویم. نگین پارسا جوان جویای نام است که در زمینه ی موسیقی حواشی بسیاری را به دنبال داشته است. اگر می خواهید با نگین پارسا بیشتر آشنا شوید این مطلب را تا انتها بخوانید.

نگین پارسا دختر جوان ۲۸ ساله ای است که این روزها نقل سایت ها و خبرگزاری های داخلی می باشد. نام نگین پارسا از زمانی که در کنسرت حمید عسکری حضور داشت بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد و می توان گفت که نقطه ی عطف زندگی نگین پارسا حضورش در کنسرت حمید عسکری بوده است. بسیاری از خانم ها که علاقمند به فعالیت در زمینه ی موسیقی هستند ممکن است از ادامه ی فعالیت در این زمینه ناامید شوند اما اگر بیوگرافی نگین پارسا را بخوانید خواهید دید که هیچ تلاش و علاقه ای بی ثمر نخواهد بود.

بیوگرافی نگین پارسا

نگین پارسا

می گوید در خانواده اش هیچ کس موزیسین نبوده اما همه به طور حرفه ای مخاطب موسیقی بوده اند و در ابتدا از وی حمایت نکردند ، اما در نه سالگی بوده که نگین با دیدن فیلم های شبکه ام تی وی mtv راکت بدمینتون را مثل گیتار میگرفته و شروع به خیالپردازی نوازندگی می کرده و پدرش به خاطر این شوق و علاقه برایش گیتار می خرد.

نگین پارسا با دیدن ویدئوهای راک شبکه ام تی وی به موسیقی راک علاقمند می شود و با هدف خوانندگی کارهای خودش را در ضبطی که در دوران نوجوانی داشته ضبط می کرده تا تحریرهای راک را درست ادا کند. او در دوران بزرگسالی وقتی قصد داشت حرفه ای موسیقی را دنبال کند سدهای بزرگی مقابل خود دید ، مثل ممنوع بودن فعالیت خواننده های زن ، ممنوع بودن همخوانی کردن خانم ها و  . . .  اما همه این عوامل باعث ناامید شدن نگین پارسا نشد. او موسیقی را نزد بابک ریاحی پور یاد گرفت. شروع جدی و تازه او از آشنایی با کاوه یغمایی شکل گرفت با حمایت کاوه یغمایی از نگین پارسا او توانست بیشتر رشد کند.

او از کنسل شدن اجرایش با بنیامین بهادری در یکی از شهرهای ایران سخن می گوید و نظر به این دارد که مردان خواننده در ایران حاضر نیستند با خانم ها کار کنند چون این کار باعث سانسور شدن کارهایشان می شود. با تمام این اوصاف او از اتفاق های خوب در دنیای موسیقی زنان در ایران حرف می زند و به آن ها امید دارد و از حمایت و رشد بین بانوان خوشحال است.

نگین پارسا دوست ندارد همراه با گروه خودش روی استیج برود و برای بانوان کنسرت بگذارد ، چون به نظرش علاقه به موسیقی راک بین مردم ایران کم است چه رسد به این که آن ها به جمعیت خانم ها هم محدود کنیم. او با شهره سلطانی در زمینه موسیقی همکاری هایی داشته است. نگین پارسا در حال جمع کردن گروه راک خودش است و برای آینده اش برنامه هایی دارد و به آن ها امیدوار است.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را بنویسید
لغو پاسخ