سیر فشار خون را پائین می آورد؟

mousavi
یکی از پرخاصیت‌ترین و شفابخش‌ترین گیاهان دارویی

سیر به اعتقاد درمانگران چینی، هندی و ایرانی یکی از پرخاصیت‌ترین و شفابخش‌ترین گیاهان دارویی در طبیعت محسوب می شود. این درمانگران معتقدند که مصرف سیر خام تاثیر زیادی در کنترل فشار خون و پایین آوردن فشارخون در افراد مبتلا به پرفشاری خون دارد. این درمانگران مصرف روزانه یک حبه سیر را به بیماران‌شان توصیه می‌کنند.

به گفته درمانگران شیوه‌های طبیعی مرهم کردن سیر له‌شده بر زگیل و میخچه به مدت 10 تا 12 روز موجب درمان این دانه‌های مزاحم می‌شود.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

افرادی که دچار گزیدگی حشرات می‌شوند می‌توانند با مالیدن سیر روی محل گزش از میزان التهاب، سوزش و درد ناحیه گزش پیشگیری کنند.

گنجاندن سیر تازه در برنامه غذایی روزانه موجب پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان به‌ویژه سرطان روده بزرگ و پروستات در مردان می‌شود.

به گفته درمانگران طب چینی افرادی که سیر را در برنامه غذایی خود قرار می‌دهند می‌توانند موجب افزایش میزان انسولین خون و پیشگیری از پیشروی بیماری دیابت ‌شوند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ