آیا یکشنبه 21 بهمن تعطیل است؟

آیا می دانید که یکشنبه 21 بهمن تعطیل است؟ یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال اظهارات امیرعلی نعمت‌الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌ و پرورش را بخوانید.

آیا یکشنبه 21 بهمن تعطیل است؟

یکشنبه 21 بهمن، بین چند روز تعطیلی می باشد که شنبه 20 ام بهمن ماه وفات حضرت فاطمه ی زهرا است و روز دوشنبه 22 ام بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی می باشد. اما از آنجایی که یکشنبه 21 بهمن ماه بین سه روز تعطیلی می باشد، عده ی بسیاری از جمله دانش آموزان و دانشجویان و حتی کارمندان دولت پیگیر این مساله هستند که این روز تعطیل است یا خیر. ما در این قسمت از الو دکتر به شما خواهیم گفت که آیا یکشنبه 21 بهمن تعطیل است؟

آیا یکشنبه 21 بهمن تعطیل است؟

 از صبح امروز موج گسترده‌ای از اخبار در کانال‌های مختلف پیام‌رسان‌ها درباره تعطیلی مدارس در روز یکشنبه 21 بهمن ماه منتشر شده است.

برخی افراد با ایجاد خبری دروغین به دنبال وادار کردن وزارت آموزش و پرورش به تعطیلی روز یکشنبه 21 بهمن مدارس هستند.

امیرعلی نعمت‌الهی قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌ و پرورش در خصوص برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی روز یکشنبه ۲۱ بهمن که بین دو روز تعطیل شنبه (شهادت حضرت فاطمه الزهرا«س») و دوشنبه ۲۲ بهمن قرار دارد، اظهار کرد: وزارت آموزش و پرورش تابع تصمیمات دولت است و دولت هم برای تعطیلی روز یکشنبه تصمیمی را اتخاذ نکرده است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش تاکنون تصمیمی برای تعطیلی روز یکشنبه ۲۱ بهمن مدارس نگرفته است و بر این اساس، مدارس کشور در این روز دایر خواهد بود.

نعمت‌الهی تصریح کرد: در صورتی که تصمیم جدیدی گرفته شود، از طریق پورتال رسمی وزارت آموزش و پرورش و رسانه‌های رسمی به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

باید دید آیا وزارت آموزش و پرورش در این شرایط کوتاه می‌آید و مدارس را تعطیل می‌کند یا قرار است مدارس دایر باشد؟

خبر تعطیلی مدارس با شدت و حدت زیادی به عنوان پیام شخصی یا پیام گروهی در حال رد و بدل شدن است؛  اما هنوز پورتال آموزش و پرورش خبر تعطیلی یا دایر بودن مدارس را به طور رسمی اطلاع‌رسانی نکرده است و تنها عنوان شده است که تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است.

امتياز 5 از 5 بر اساس نظر2 نفر
مجله خبری
ساختمان پزشکان
دکتر وحید عارفی