ایمپلنت دندان، زندگی دوباره دندان‌ها

نادر سیاسی
قیمت ایمپلنت دندان ارزش پر کردن جای خالی دندان‌ها را دارد و بعد از جراحی ایمپلنت، خندیدن با دهان باز یا مصرف مواد غذایی مختلف، دیگر آرزوی شما نخواهد بود! با کاشت ایمپلنت دندان، جای خالی دندان از دست رفته‌تان را احساس نخواهید کرد و زیبایی و سلامت را به دهان خود هدیه می‌دهید. ایمپلنت […]

قیمت ایمپلنت دندان ارزش پر کردن جای خالی دندان‌ها را دارد و بعد از جراحی ایمپلنت، خندیدن با دهان باز یا مصرف مواد غذایی مختلف، دیگر آرزوی شما نخواهد بود! با کاشت ایمپلنت دندان، جای خالی دندان از دست رفته‌تان را احساس نخواهید کرد و زیبایی و سلامت را به دهان خود هدیه می‌دهید. ایمپلنت برخلاف دندان مصنوعی، یک درمان مادام العمر و از جنس تیتانیوم است. چقدر درباره ایمپلنت دندان می‌دانید؟ همه چیز درباره ایمپلنت دندان ایمپلنت یک نوع پروتز کاشتنی است که با پایه‌ای از جنس تیتانیوم و با طراحی پیچی شکل، در بافت لثه و درون استخوان فک جاگذاری می‌شود. در قسمت بالایی این پایه، روکش ایمپلنت یا دندان مصنوعی قرار می‌گیرد که ظاهر آن تفاوتی با دندان‌های طبیعی ندارد. شاید هزینه کاشت ایمپلنت دندان به نسبت سایر درمان‌های دندانپزشکی بیشتر باشد، اما این روش، تنها روش برای جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته است و دندان‌هایی که به آخر خط رسیده‌اند را به زندگی برمی‌گرداند! کاهش هزینه ایمپلنت دندان با دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا در دندانپزشکی شبانه روزی مینوسا، مجموعه‌ای از بهترین متخصصان تهران گرد هم آمدند تا دندان‌هایی زیبا و سالم را به شما هدیه دهند. مجموعه مینوسا با بیش از 25 سال تجربه و بیش از چندین هزار تجربه موفق ایمپلنت، محیطی کاملا پیشرفته و آرام را برای درمان شما عزیزان فراهم کرده است. مینوسا؛ بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران با نگاهی به فیلم ایمپلنت دندان قبل و بعد مراجعان ما، نگرانی‌های شما نسبت به تجربه متخصصان و کیفیت و نتیجه نهایی ایمپلنت دندان برطرف می‌شود. علاوه بر این در مجموعه مینوسا پیش از ایمپلنت، سایر نیازهای دهان و دندان شما را رفع می‌کنیم. چقدر برای ایمپلنت دندان‌ها هزینه کنم؟

عوامل موثر بر قیمت ایمپلنت دندان

قیمت روکش ایمپلنت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جایی که شرایط و ساختار فک در افراد یکسان نیست، دندانپزشک بعد از معاینه اولیه و نسبت به نیاز شما، طرح درمان و هزینه ایمپلنت دندان را مشخص می‌کند. قیمت ایمپلنت، با تقریب خوبی از سایر روش‌های زیبایی و درمانی از جمله قیمت ونیر کامپوزیت دندان بیشتر است. هزینه های جانبی ایمپلنت دندان شامل پیوند استخوان برای ایمپلنت، جراحی سینوس لیفت، خارج کردن ریشه دندان یا درمان عفونت‌ می‌شوند. درمان های جانبی روی نتیجه نهایی ایمپلنت دندان تاثیر  زیادی می‌گذارد.

مارک ایمپلنت

مارک ایمپلنت روی قیمت آن تاثیر دارد. به عنوان مثال قیمت ایمپلنت های سوئیسی از قیمت ایمپلنت کره ای بیشتر است؛ چرا که کیفیت ایمپلنت‌های سوئیسی بیشتر بوده و نتیجه نهایی آنها نیز رضایت‌بخش‌تر است.

نوع ایمپلنت

با توجه به روش انجام ایمپلنت، هزینه نهایی ایمپلنت متغیر خواهد بود. قیمت ایمپلنت دندان در پروسه‌هایی که پیچیدگی بیشتری دارند، گران‌تر است. مثلا قیمت ایمپلنت دندان جلو نسبت به دندان‌های عقبی متفاوت است.

واحد ایمپلنت

تعداد دندان‌هایی که نیاز به جراحی ایمپلنت دارند، روی قیمت این پروسه درمانی تاثیر می‌گذارد. قیمت ایمپلنت کامل فک بالا و پایین چندین میلیون تومان خواهد بود؛ درحالی‌که ایمپلنت یک دندان ارزان‌تر است.

دندانپزشک

تخصص و مهارت دندانپزشک و متخصصین یک مجموعه می‌تواند روی هزینه‌های درمانی تاثیر بگذارد. البته فراموش نکنید که درمان در مجموعه‌های معتبر، تضمینی بر سلامت و کیفیت کار انجام شده دارد. آشنایی با بهترین برند های ایمپلنت بهترین مارک ایمپلنت دندان چیست؟ قیمت ایمپلنت دندان با توجه به کشور سازنده و مارک آن متفاوت است. ایمپلنت‌های کره‌ای قیمت مناسب‌تری نسبت به برندهای دیگر دارند و همیشه در دسترس هستند؛ با این حال همه‌ی آنها کیفیت یکسان ندارند و باید از ایمپلنت‌های معتبر کره‌ای استفاده کرد. برندهای Dio بایوتم، مگاژن، اوستم و سون مدیکس از بهترین ایمپلنت‌های کره‌ای محسوب می‌شوند. محبوب‌ترین ایمپلنت‌ها از نظر کیفیت و عملکرد، ایمپلنت‌های سوئیسی هستند و شرکت‌هایی با تجربه طولانی در زمینه طراحی ایمپلنت، در سوئیس فعالیت می‌کنند. ایمپلنت اشترومن iti، ایمپلنت نئودنت و ایمپلنت SIC، معتبرترین برندهای سوئیسی هستند. ایمپلنت‌های اروپایی کیفیت بالایی دارند و قیمت آنها با توجه به عملکردشان، مناسب است. برند آلمانی بگو و ICX، برند انگلیسی Neoss، برند ایتالیایی سوئدن مارتینا و برند فرانسوی IDI از بهترین برندهای اروپایی هستند که با سابقه چندین ساله خود در تولید ایمپلنت دندانی، محبوبیت زیادی دارند.  شرکت‌های آمریکایی برای ساخت ایمپلنت دندان از تکنولوژی‌های پیشرفته استفاده می‌کنند و همین موضوع درصد موفقیت درمان را با ایمپلنت‌های آمریکایی بالا برده است. ایمپلنت زیمر، ایمپلنت اینترالاک، ایمپلنت BICON و برند Biohorizons، معروف‌ترین مارک‌های آمریکایی ایمپلنت دندانی هستند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ