سراغ ورزش‌های چربی سوز بروید

اندام مستطیلی، فرم کلی: چاقی افرادی که این اندام را دارند، در ناحیه شانه و سینه، باسن و دور کمر به یک اندازه جمع می‌شود. این افراد همان‌طور که شانه‌های پهنی دارند بقیه بدن‌شان هم از همان الگو پیروی می‌کند. در واقع این افراد اندامی شبیه ساعت شنی دارند با این تفاوت که بدن‌شان کمتر انحنا دارد و کمرشان اصلا کوچک نیست. این اندام بین مردها رایج‌تر است. بدن این افراد به طور طبیعی لاغر است و بدن‌شان زیبایی کشیده‌ای دارد.

مجله سیب سبز: اندام مستطیلی، فرم کلی: چاقی افرادی که این اندام را دارند، در ناحیه شانه و سینه، باسن و دور کمر به یک اندازه جمع می‌شود. این افراد همان‌طور که شانه‌های پهنی دارند بقیه بدن‌شان هم از همان الگو پیروی می‌کند. در واقع این افراد اندامی شبیه ساعت شنی دارند با این تفاوت که بدن‌شان کمتر انحنا دارد و کمرشان اصلا کوچک نیست. این اندام بین مردها رایج‌تر است. بدن این افراد به طور طبیعی لاغر است و بدن‌شان زیبایی کشیده‌ای دارد. اما از پهلو کمی لاغر به نظر می‌رسند. آنها معمولا صاف می‌ایستند و اگر به شدت لاغر باشند، اندامی شبیه مدل‌های لباس خواهند داشت. سایز آنها معمولا کوچک یا متوسط است، معمولا سینه کوچکی دارند و توده عضلانی در آنها خیلی متراکم نیست. 


در ادامه در صفحه مجله سیب سبز می‌خوانید:

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

روش‌های تناسب اندام: اگر این افراد لاغر هستند لازم است برای داشتن اندام متناسب‌تر، کمی عضلات باسن و سینه را ورزش دهند تا با افزایش حجم این قسمت‌ها، اندام‌شان زیباتر به نظر برسد. اما اگر چاق هستند باید برای تناسب‌اندام تمام قسمت‌های بدن‌شان را به یک اندازه لاغر کنند. در واقع ورزش‌های چربی‌سوز برای آنها بسیار مناسب است. پس می‌توانند ورزش‌هایی انجام دهند که برای ساخت عضلات و استحکام بدن به‌کار می‌رود. استفاده از باشگاه‌های بدنسازی کمک کننده خواهد بود. ممکن است کمر این افراد به مرور دچار مشکل شود. به آنها توصیه می‌شود ورزش‌هایی که عضلات کمر را قوی می‌کند را انجام دهند تا از آسیب‌های احتمالی در امان باشند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ