چرا شما یک سکس شگفت انگیز ندارید و چگونه می توانید آن را تغییر دهید

parya
داشتن یک رابطه ی جنسی سالم بر کیفیت زندگی بسیار تاثیر گذار است و می تواند زندگی شما را بهبود دهد. عوامل بسیاری وجود دارد که مانع از یک رسیدن به رابطه ی سالم و لذت بخش می شود. اما نگران نباشید این مشکلات به راحتی قابل حل هستند. در ادامه این مطلب با مشکلات موجود در رابطه جنسی و روش های بهبود آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

یک نظرسنجی روزانه سلامتی نشان می دهد که بسیاری از زنان گاهی اوقات رابطه ی جنسی رضایت بخش ندارند و این اتفاق ممکن است همیشگی نیز باشد. اما این مشکل قابل حل است و بهبود زندگی جنسی شما امکان پذیر است و این ممکن است به همان آسانی بیشتر خوابیدن باشد

 آیا شما یک غذای شگفت انگیز را می خواهید و یا یک سکس شگفت انگیز؟در یک نظرسنجی انجام شده از 3000 زن آمریکایی، نزدیک به 75 درصد از کسانی که به این پرسش پاسخ دادند، اعلام کرده بودند که غذای شگفت انگیز را بیش از سکس شگفت انگیز می خواهند. آیا با این پاسخ شگفت زده شدید؟ دکتر لورن استریچر، متخصص بهداشت زنان و مدیر مرکز بهداشت جنسی در شیکاگو می گوید: غذای شگفت انگیز چیز مطمئن تری است. اما اگر زنان بتوانند رابطه ی بیشتری را با رضایت بیشتری داشته باشند، آیا آنها آن را بیشتر نمی خواهند؟

هفته ای دو کیلو وزن کم کنید !
azshanbe img

تا کنون بیش از 3000 نفر با این رژیم غذایی وزن خود را کاهش داده اند. این رژیم برای هر فرد با توجه به ویژگی ها و شرایط بدنی شخصی می شود و می تواند یک بار برای همیشه مسئله لاغری و کاهش وزن را برای شما حل کند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ زیر بزنید

بسیاری از چیزها می توانند سلامت جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهند مانند: شرایط زندگی، مشکلات سلامت جسمی و نگرش متفاوت در مورد سکس، خودتان و یا بدن خودتان. همچنین مشکلاتی مانند استرس، کمبود خواب، اولویت های شما، مشکلات رابطه و افسردگی می تواند رضایت جنسی شما را تحت تاثیر قرار دهد و یا شما را نسبت به سکس بی میل کند.

اما شما می توانید با کمک گرفتن از موارد زیر، موانع رضایت جنسی را کم کنید.

خواب کافی برای رفع خستگی داشته باشید

بسیاری از زنان به راحتی از لذت بردن از رابطه جنسی خسته می شوند. تقریبا 60 درصد از زنانی که به این تحقیق پاسخ دادند، اعلام کرده اند که خواب کم و کمبود انرژی در حداقل 12 ماه گذشته تا حدودی بر سلامت عمومی آنا تاثیر گذاشته است. کمبود خواب و خستگی موجب ایجاد مشکلات بزرگی در زنان می شود.

با کاهش استرس، لذت جنسی خود را افزایش دهید

استرس می تواند میل شما به رابطه ی جنسی را به دلیل کمبود خواب، کم کند. اگر شما در مورد امور مالی، ناراحتی از کار و یا یک وضعیت خانوادگی ایجاد شده نگران هستید، این سخت خواهد بود که بر روی رابطه ی جنسی تمرکز کنید.

شما نمی توانید به طور کامل از شر استرس در زندگی خود خلاص شوید، اما اینکه چه چیزی به شما فشار می آورد و چگونه آن را کنترل کنید، در طول زمان تغییر خواهد کرد. دانیس مهر سر دبیر ارشد مجله سلامت در مقاله خود در مورد استرس و اضطراب در طول زندگی و کاهش آن و پیدا کردن تعادل و افزایش میل جنسی، توضیح های بسیاری می دهد.