عادت های ناسالم تهدید کننده رابطه ی جنسی

parya
رابطه ی جنسی تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد و عادات زندگی ناسالم می تواند موجب کاهش کیفیت آن شود. در ادامه با مهمترین عادات ناسالمی که می توانند رابطه ی جنسی را تحت تاثیر قرار دهند بیشتر آشنا خواهیم شد.

رابطه ی جنسی یکی از بخش های مهم زندگی است که لازم است به سلامت آن توجه زیادی شود. رابطه ی جنسی تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد و بسیاری از روش های ناسالم زندگی می تواند بر روی کیفیت آن تاثیرات منفی ایجاد کند. در این مطلب سعی شده است که به برخی از روش ها و عادات ناسالمی که می توانند کیفیت رابطه ی جنسی را کاهش دهند اشاره شود.

خوردن غذاهای بد

اگرشما مواد غذایی یا نوشیدنی های غیر ضروری را دوست دارید، شما بدن خود را با مقدار زیادی از کربوهیدرات های تصفیه شده، قندهای ساده و چربی های اشباع شده و ترانس پر می کنید. مصرف این غذاها می تواند جریان خون شما را کاهش دهد و بر سلامت شما در طول رابطه ی جنسی تاثیر گذار باشد. بهتر است که مصرف مواد غیر ضروری و به درد نخور را حذف کنید و به جای آن مقدار زیادی از میوه ها، سبزیجات و پروتئین های گیاهی (آجیل، لوبیا و توفو) را در رژیم غذایی خود بگنجانید. نتیجه ی این کار، یک برنامه ی غذای سالم است که انرژی بیشتری به رابطه ی جنسی می دهد.