مطلب قبلی کلینیک تخصصی پوست، مو و لیزر سیب سرخ
روش رهایی از شر شلی و افتادگی پوست (نخ لیفتینگ)

کاشت ابرو با موهای طبیعی و قابل رشد

کلینیک سیب سرخ: امروزه با استفاده از تکنیک‌ها و متدهای مدرن و جدید و حرفه‌ای توسط بهترین و باتجربه‌ترین متخصصان کاشت ابرو که تعداد بسیار زیادی کاشت ابرو انجام داده‌اند، می‌توانند روی تاتوی‌شان موهای طبیعی بکارند و صاحب ابرویی طبیعی و قابل رشد شوند.

کلینیک سیب سرخ:

قضاوت کردن در مورد این سؤال که تاتوی ابروها با رنگ بهتر است یا کاشت ابروها با موهای طبیعی و قابل رشد،کار سختی نیست. چه کسی می‌پذیرد ابروهایی با موهای طبیعی و قابل رشد که قابل اصلاح کردن، تغییر فرم دادن و رنگ کردن است را با یک ابروی نقاشی شده با رنگ‌های تاتو و هاشوری که خیلی زود در شخص ایجاد خستگی و یکنواختی می‌کند، عوض کند. حتی برای کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده‌اند خبری خوشحال‌کننده داریم و آن هم اینکه می‌توانند روی این تاتوی قدیمی،‌کاشت ابروی طبیعی انجام دهند، یعنی به‌جای تحمل کردن این تاتوی یک فرم و بی‌روح یا چند بار تاتو کردن روی تاتوی قبلی، امروزه با استفاده از تکنیک‌ها و متدهای مدرن و جدید و حرفه‌ای توسط بهترین و باتجربه‌ترین متخصصان کاشت ابرو که تعداد بسیار زیادی کاشت ابرو انجام داده‌اند، می‌توانند روی تاتوی‌شان موهای طبیعی بکارند و صاحب ابرویی طبیعی و قابل رشد شوند.

چه کسانی می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند؟

- کسانی که ابروهایی کم‌پشت دارند برای پرپشت کردن ابروهای‌شان

- کسانی که شکل و فرم ابروهای‌شان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شکل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهای‌شان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

- کسانی که اثر سوختگی یا جای بخیه در ابروهای‌شان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابروست.

- کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده‌اند ولی از فرم آن خسته شده‌اند نیز می‌توانند با استفاده از تکنیک‌های خاص و حرفه‌ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.

-کسانی که به دلیل بیماری‌های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده‌اند برای پر کردن داخل آن ناحیه از ابروهای‌شان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

روش کاشت ابرو چگونه است؟

ابتدا شما مدل ابروی دلخواه خود را به‌وسیله مداد ابرو می‌کشید و سپس  تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می‌کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) آن را اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو که کاملا به صورت شما می‌آید انتخاب شود، سپس روی همین مدل با موهای طبیعی خودتان ابرو کاشته می‌شود.


کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و به‌صورت سرپایی و با بی‌حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدودا یک ساعته انجام می‌شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما از ناحیه پشت گوش برداشته و به ناحیه ابروی‌تان منتقل می‌شود. متاسفانه در گذشته شاهد مواردی از کاشت غلط ابرو بوده ایم که به علت تکنیک اشتباه در کاشت و به علت عدم رعایت درست زاویه خواباندن تارهای موها در قسمت های مختلف ابرو منجر به رشد سیخ سیخ (مسواکی) موهای ابرو و ظاهر زشت می شده ‌است. البته می توان گفت انتخاب در نوع مو (با قطر مناسب) برای ابرو که ظاهری زمخت به همراه نداشته باشد هم یک امر مهم و بدیهی است. روش حرفه‌ای اینجاست که باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها که ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی). به عبارت ساده‌تر باید موهایی با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابروها‌ی‌تان انتخاب شود چرا که اگر موها ضخیم باشد ابروها به‌صورت زمخت و زشت ایجاد می‌شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

نکات مهم و ظرافت‌های کاشت حرفه‌ای ابرو

  ابتدا ابرو را به 3 قسمت تقسیم‌ می‌کنیم:

1-  تاج ابرو(head) 

2-  بدنه ابرو(body)

3-  دم ابرو (tail)

زاویه‌های کاشت موها در ناحیه ابرو باید کاملا حرفه‌ای باشد یعنی فقط تاج ابرو باید رو به بالا کاشته شود و بدنه و دم ابرو باید کاملا به طور موازی و مماس با پوست ابرو خوابانیده شود تا از رشد در هم بر هم و نامنظم ابرو جلوگیری شود.


  • در کاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).
  • در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به طرف دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به‌طوری که در دم ابرو با زاویه 10 درجه و به صورت مماس با پوست کاشته شود تا موهای ابرو در آینده حالت سیخ سیخ رشد نکنند. حتی باید نوع  موهایی که برای کاشت ابرو استفاده می‌شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده کرد).
  • باید به طور دقیق و حرفه ای بتوان منافذی با کوچک‌ترین قطر و کمترین فاصله با هم در پوست ناحیه ابرو ایجاد کرد تا بتوانیم ابروهایی با بیشترین تراکم موها و طبیعی ترین حالت داشته باشیم به طوری که آنقدر موهای ابرو نزدیک به هم رشد کنند که پوست زیر ابرو دیده  نشود.


کلینیک سیب سرخ:

در کلینیک زیبایی پوست، مو و لیزر سیب سرخ کلیه خدمات زیر انجام می‌شود:

 تزریق ژل، تزریق بوتاکس، پاکسازی و جوانسازی پوست، پروتزهای زیبایی، کاشت مو،ابرو، ریش و سبیل، رفع تاتو، لیفتینگ صورت، گردن و پیشانی، لیزر موهای زائد و هایفوتراپی

شما می توانید جهت ارتباط با شماره تلفن ذیل تماس حاصل فرمائید:

تلفن: 02122778000  

آدرس: پاسداران، ابتدای بوستان 8، پلاک 146، طبقه 3، واحد5 

وب سایت

ساختمان پزشکان