علت درگذشت محمدرضا خلعتبری فوتبالیست پیشکسوت پرسپولیسی! +تصویر

jalalvand
محمدرضا خلعتبری به علت بیماری درگذشت.

سایت الو دکتر- درگذشت محمدرضا خلعتبری پیشکسوت پرسپولیسی را به همه ورزشکاران و ورزش دوستان کشور تسلیت می گوید.
بازیکن سابق پرسپولیسی ها پس از دست و پنجه نرم کردن با بیماری، در نهایت امروز دارفانی را وداع گفت.
محمدرضا خلعتبری که بازیکنان مطرح پرسپولیسی ها در دهه پنجاه بود پس از مدت های طولانی درگیری با بیماری سرطان، متاسفانه صبح امروز چشم از جهان فروبست.

بازیکن سابق تیم پرسپولیس به علت ابتلا به بیماری تومور مثانه ضمن عمل جراحی چند وقتی بود وضعیت وخیمی داشت اما هیچ یک از مسولان جویای احوال وی نبوده اند.

 محمدرضا خلعتبری بازیکن خوش تکنیک پرسپولیس در دهه پنجاه که همبازی پروین، کلانی، زنده یاد بهزادی و دیگر ستاره های دهه پنجاه پرسپولیس بوده، چند روزی در بیمارستان مدرس  تهران و در بخش ای سی یو بستری بود.

وی سالها با بیماری تومور مثانه دست و پنجه نرم کرد و بارها بستری شد و پس از عمل جراحی باز دو سه روزی با دستگاه تنفس مصنوعی نفس می کشید و وضعیت بیماری و هوشیاری اش وخیم گزارش شده بود. خلعتبری به دلیل ابتلا به بیماری سخت تومور مثانه چندین بار با دستگاه تحت درمان و عمل قرار گرفته بود اما این بار عمل جراحی سختی داشت.
متاسفانه هیچ یک از مسوولان و اهالی فوتبال به عیادت وی نرفته بودند! خلعتبری سالهای زیادی در دهه پنجاه برای پرسپولیس بازی کرده و در قهرمانی های بسیاری سهیم بود.او سابقه بازی در صنعت نفت،گارد،اکباتان و دیگر تیم ها را نیز داشته و در سالهای گذشته به رغم ابتلا به این بیماری سخت در استان مارندران به عنوان مربی به اموزش و کشف استعدادها می پرداخت. خلعتبری بیش از پنج سال در دهه پنجاه بازیکن پرسپولیس بود.

منبع: ورزش سه – ساعت 24

لینک مرتبط: 5 سرطان شایع مردان!

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ