ازدواج الهام حمیدی+همسر الهام حمیدی کیست؟

ساعاتی پیش الهام حمیدی با انتشار پستی در اینستاگرام از ازدواجش خبر داد. اینکه همسر الهام حمیدی کیست را می توانید در ادامه بخوانید.

خبر ازدواج الهام حمیدی ساعاتی پیش در فضای مجازی منتشر شد. خبر ازدواج الهام حمیدی با انتشار پستی توسط خودش در صفحه ی شخصی اینستاگرام اعلام شد. طرفداران الهام حمیدی از لحظه ی انتشار این پست به دنبال خبری هستند تا مشخص شود که همسر الهام حمیدی کیست.

ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی با انتشار عکسی نوشت:‌ای در دل من، میل و تمنا، همه تو! وَندَر سر من، مایه‌ی سودا، همه تو! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو. که این پست خبرازدواج الهام حمیدی را بیان می کند.

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

همسر الهام حمیدی کیست؟

تاکنون خبری مبنی بر اینکه همسر الهام حمیدی کیست منتشر نشده است. به محض مشخص شدن هویت همسر الهام حمیدی در این خبر می توانید این مطلب را مطالعه فرمایید.

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی متولد 8 آذر 1356 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حسابداری از دانشگاه آزاد رودهن است، علاوه بر بازیگری مدتی طراحی مزون لباس داشت و دوبار نیز تابحال ازدواج کرده است. پدرش در جوانی بازیگری تئاتر و عموی پدر نیز گوینده رادیو بود و این استعداد هنری به نوعی در خانواده آنها ارثی است، همین دلایل باعث شد خانوم حمیدی در 7 سالگی بازیگری را تجربه کند

الهام حمیدی در همان شروع 7 سالگی اولین جایزه بازیگری خود را در منطقه گرفت و از اول دبستان چند نوبت بازیگری را تجربه کرد تا اینکه کنار رفت و دوبار با کلاس های بازیگری بازگشت

در سال 1379 وقتی 23 ساله بود از همین کلاس های بازیگری به سریال طنز معجزه ازدواج بکارگردانی علیرضا خمسه معرفی شد و اولین بار جلوی دوربین رفت

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ