گزارشی از کارناوال نوروزی خیریه “کودکان فرشته‌اند”

mahdie.mohtashami
29 اسفندماه برای یازدهمین سال متوالی خیریه کودکان فرشته‌اند برای ایجاد شادی و تبریک عید نوروز با 90 نفر به صورت داوطلب به 8 مرکز کودکان معلول، بیمار و بدسرپرست، بصورت همزمان برنامه اجرا کردند و لبخند را به فرشته‌ها هدیه دادند.

در 29 اسفندماه برای یازدهمین سال متوالی 90 داوطلب به 8 مرکز کودکان معلول، بیمار و بدسرپرست به صورت همزمان برنامه اجرا کردند و لبخند را مهمان لبان این فرشته‌های کوچک کرده‌اند. این خیریه سال پرقدرتی را آغاز کرده است. همچنین نیازمند یاری و همدلی شما عزیزان در سال جدید می‌باشد. 

خیریه کودکان فرشته اند فعالیت خود را سال ۱۳۸۸ در زمینه کودکان آغاز کرده است. فعالیت‌های این خیریه شامل برگزاری جشن در مناسبت‌های مختلف برای کودکان در بیمارستان، فراهم کردن شرایط تحصیل برای کودکان بیمار، تهیه دارو و فراهم کردن مایحتاج خانواده کودکان، بازسازی و تغییر دکور بیمارستان‌های کودکان، تهیه مسکن برای خانواده بیماران نیازمند و تجهیز بخش‌های بیمارستان‌ها می‌باشد. این موسسه خیریه سه تیم اصلی دارد که فعالیت‌های خیریه به تفکیک توسط این سه تیم، مدیریت و انجام می‌شود:

اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند
azshanbe img

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.

• تیم آموزش (تدریس به کودکان بستری در بیمارستان، که در حال حاضر در سه بیمارستان بهرامی، رسول اکرم (ص) و سوانح سوختگی فعالیت دارد)
• تیم بازسازی (بازسازی مراکز نگهداری و بیمارستان‌های کودکان بصورت رایگان و داوطلبانه)
• تیم اجرایی (برگزاری جشن در بیمارستانها)

شماره کارت کمک‌های مردمی: ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۲۱۸۵۲ بانک پاسارگاد
بنام: موسسه کودکان فرشته ایرانیان
لینک پرداخت مستقیم کمک‌های مردمی: http://pay.koodakancharity.ir
لینک پرداخت ussd هف هشتاد: *۷۸۰*۱۵۱۵#
تلفن خیریه: ۰۲۱۷۷۵۸۶۳۴۸
سایت خیریه: koodakancharity.ir
پیج اینستاگرام: koodakancharity

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مطالب پیشنهادی
مطالب پیشنهادی الو دکتر

نظر خود را وارد نمایید
لغو پاسخ