مطلب قبلی دکتر شهرام گودرزی
عوارض و مزایای عمل لیپولیز اولتراسونیک

دکتر گودرزی به شما می‌گوید لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز اولتراسونیک

دکتر شهرام گودرزی، بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی: این مسئله که لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز ذهن بسیاری از افراد را به خودش مشغول کرده است و برای اینکه بدانیم کدام بهتر است، باید ابتدا مکانیسم کار هرکدام را بدانیم.

دکتر گودرزی به شما می‌گوید لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز اولتراسونیک

دکتر شهرام گودرزی، بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی

این مسئله که  لیپوماتیک بهتر است یا لیپولیز ذهن بسیاری از افراد را به خودش مشغول کرده است و برای اینکه بدانیم کدام بهتر است، باید ابتدا مکانیسم کار هرکدام را بدانیم. در روش لیپوماتیک وسیله مورد نظر از طریق سوراخ به چربی ­ها فرستاده می­‌شود و بین چربی­ ها قرار می‌­گیرد و نوک وسیله در جهات مختلف، شروع به لرزش می­‌کند؛ چربی ­ها را تکه تکه می­‌کند و از این طریق جراح مورد نظر، چربی ­ها را خارج می­‌کند اما  در روش لیپولیز با هر امواج دیگری، وسیله­‌ای به داخل بدن و چربی ها وارد می­‌شود، با این تفاوت که این­ بار امواج شروع به تابیدن می­‌کند. اگر نوع لیزر لیپولیز باشد امواج لیزری و اگر نوع اولتراسونیک باشد، امواج اولتراسونیک به بدن تابیده می­‌شود، در نهایت چربی­‌ها مثل روغن مایع می­‌شوند و از طریق سوراخ خارج می­‌شوند.

از نظر جراحان زیبایی، لیپوماتیک به خاطر تکان­ ها و ذراتی که ایجاد می­‌کند، نوعی لیپوساکشن قدیمی است که تنها با شکل و شمایل و اسم و برند جدید، وارد بازار شده است که همان عوارض را می‌­تواند ایجاد کند. با اسم­ ها لیپولیز، لیپوماتیک یا روش­ های دیگر سردرگم نشوید و به خاطر داشته باشید که تمام این عمل ­ها، روش­ ­های زیبایی هستند که اگر به وسیله متخصص جراح ماهر انجام شوند، می­‌توانند، نتیجه خوبی را داشته­‌ باشند. بهتر است با انتخاب جراح با تجربه که دارای حس زیبا شناسی زیادی است، خیال­تان را راحت کنید و بیش از این خودتان را درگیر اسم و برند­های مختلف نکنید.

دکتر شهرام گودرزی، بورد تخصصی جراحی لیپولیز، پلاستیک و زیبایی

جهت تماس با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید:

02126104240

02126104241

آدرس:  نیاوران ، مجتمع نارون ، طبقه چهارم واحد ۴۰۶

وب سایت


ساختمان پزشکان