ماجرای منقلب میشم و سحر قریشی چیست؟

ماجرای منقلب میشم و حرف های سحر قریشی در مورد ورود بانوان را در این مطلب بخوانیم.

ماجرای منقلب میشم  و سحر قریشی چیست؟

ماجرای منقلب میشم چیست؟

چندی پیش سحر قریشی در مصاحبه ای در واکنش به حضور بانوان در ورزشگاه و استادیوم گفت:وقتی بین چند مرد قرار می گیرم منقلب می شوم و خیلی خوب است که حضور بانوان در استادیوم را ممنوع کرده اند.

سحر قریشی بازیگر مطرح سینما طی اظهاراتی عجیب اعلام کرد، از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شوم و کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم ها به استادیوم بروند!

بانوان اجازه حضور در استادیوم های فوتبال را ندارند.با وجود همه تلاش هایی که برای شکستن این تابو انجام شده مراجع تقلید این امر را به صلاح نمی دانند. اخیرا و در کلیپی که از سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده او هم موافق این تصمیم است و می گوید این تصمیم که به خانم ها اجازه حضور درزمین فوتبال را نمی دهند تصمیم درستی است.

جزییات صحبت های سحر قریشی:

سحر قریشی وقتی با این پرسش مجری روبرو می شود که آیا فوتبال دوست ندارید، می گوید: چرا فوتبال را دوست دارم و فوتبال نگاه می کنم اماعلاقمند نیستم برای تماشای بازی به زمین فوتبال بروم. او ادامه می دهد: « دوست ندارم بروم استادیوم. از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم. کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم به استادیوم بروند. »

سحر قریشی در استادیوم:

سحر قریشی در حالی چنین حرف هایی را زده که پیش تر برای تماشای بازی پرسپولیس – الهلال در ابوظبی به استادیوم بن زاید رفته بود و عکس های زیادی از او در این استادیوم در فضای مجازی قرار گرفته است. حتی این سفر موجب شده بود تا بحث ازدواج او با یکی از ستاره های فوتبال مطرح شود که هنوز از سوی این دو چهره تایید نشده است.

واکنش مهناز افشار به صحبت های سحر قریشی:

مهناز افشار نیز در واکنشی نتد به صحبت های سحر قریشی این چنین گفت:

“نمیشه خیلی راحت حق نیمی از جامعه رو انکار کرد چون یک نفر وقتی در کنار مردان قرار می‌گیره “منقلب”میشه!”#زنان_علیه_زنان