مینا باشاران کیست؟

مینا باشاران کیست؟

مینا باشاران از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده ی ترکیه است که از شارجه به سمت استانبول در حال حرکت بودو در اطراف شهرکرد سقوط کرده است. اما اگر می خواهید به طور دقیق بدانید که مینا باشاران کیست، این خبر را بخوانید.

مینا باشاران کیست؟

عصر امروز، 20 ام اسفندماه 96 یک جت شخصی که از شارجه امارات متحده عربی به سمت استانبول در حال پرواز بود، در نزدیکی شهر کرد سقوط کرد که هر 11 سرنشین آن شامل  ۲ خلبان زن، یک خدمه پرواز و ۸ مسافر در حادثه سقوط هواپیمای ترکیه‌ای در ایران جان باخته‌اند. یکی از افرادی که در این هواپیما بود مینا باشاران بود. اما مینا باشاران کیست؟

مینا باشاران، دختر حسین باشاران، سرمایه‌دار و تاجر معروف ترکیه‌ای و مالک شرکت هولدینگ باشاران یکی از ۱۱ سرنشین این هواپیمای تجاری کوچک بوده که هنگام بازگشت از شارجه در ایران سقوط کرد.

روزنامه دیلی صباح ترکیه نوشته است مینا باشاران به همراه ۷ دوست خود برای جشن فارغ‌التحصیلی‌اش به امارات رفته بود که موقع بازگشت از این سفر هواپیمای آنها به دلیل بدی آب و هوا دچار سانحه می‌شود.

پدر او، حسین باشاران، ۶۰ ساله، مالک شرکت هولدینگ معروف باشاران است که در حوزه‌های مختلفی از جمله حمل و نقل، گردشگری، ساخت و ساز، هوانوردی و بانکداری به فعالیت و سرمایه‌گذاری می‌پردازد.

هواپیمای حامل مینا باشاران نیز متعلق به همین شرکت بوده است.

به نوشته دیلی صباح، مینا باشاران در حالی به همراه تمام دوستان خود و ۳ خدمه هواپیما در این حادثه جان خود را از دست داد که قرار بود پایان ماه جاری میلادی مراسم ازدواج خود را برگزار کند.


مجله خبری
ساختمان پزشکان
دکتر وفایی