ماجرای پوشش کتایون ریاحی چیست؟

ماجرای پوشش کتایون ریاحی چیست؟

شب گذشته در 17ام اسفند 96، کتایون ریاحی مهمان برنامه ی دورهمی بود که این برنامه به دلیل پوشش کتایون ریاحی پخش نشد.

ماجرای پوشش کتایون ریاحی چیست؟

در 17ام اسفند 96، به مناسبت روز مادر کتایون ریاحی مهمان برنامه ی دورهمی بود که این برنامه  مدت کوتاهی پخش شد و پس از چند دقیقه این قسمت از دورهمی قطع شد و از برنامه های قبلی دورهمی  بازپخش شد. طرفداران کتایون ریاحی که کم هم نبودند، به دنبال دلیل این اتفاق بودند که پس ازساعاتی کتایون ریاحی به عدم پخش این برنامه واکنش نشان داد و علت این مساله روشن شد. گفته می شود علت پخش نشدن برنامه دورهمی، پوشش کتایون ریاحی بود. اما ماجرای پوشش کتایون ریاحی چیست؟

ماجرای پوشش کتایون ریاحی

کتایون ریاحی با پوششی متفاوت در برنامه دورهمی ظاهر شد که این مساله باعث شد این برنامه با حضور کتایون ریاحی پخش نشود.

Image result for ‫کتایون ریاحی در دورهمی‬‎

واکنش کتایون ریاحی به عدم پخش دورهمی

اتفاق عجیبی که کتایون ریاحی را در ساعت دو بامداد جمعه به واکنش واداشت تا متن زیر را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرامش منتشر و اعلام کند اگر قسمت مربوط به حضور او در این برنامه در ساعتی غیر از ساعتِ معمولِ پخش، روی آنتن برود از سازندگان «دورهمی» شکایت خواهد کرد.  

18-3-9-91727Untitled

«با عرض سلام و احترام

اینجانب کتایون ریاحى از طریق این پیام مکتوب رسما به شما اعلام می‌دارم به هیچ عنوان به پخش قسمت مربوط به خود در برنامه «دور همى» در ساعاتِ بازپخش و تکرارِ این برنامه از شبکه نسیم صداوسیماى جمهورى اسلامى ایران رضایت نداشته و در صورت پخش، شکایت خود را از طریق مراجع ذى‌صلاح و قانون پیگیرى خواهم کرد.

مگر این که در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگى، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، بازپخش شود. لذا با توجه به عدم پاسخگویى آقایان مسئول در این برنامه از جمله تهیه‌کننده، کارگردان، مجرى و مدیر شبکه و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه و با در نظر گرفتن مناسبتِ مبارک این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امرى غیر از این خواسته به حق، به منزله حقنه اجحاف به میهمان برنامه تلقى خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد.

امید است بیش از این‌ها شاهد رفتار حرفه‌اى در برنامه‌اى با این میزان مخاطب باشیم. رسانه ملى جاى آزمون و خطاى مدیریت نیست... صداى یک ملت است. نبرید از بُن، نفس‌ها را...»

پس از انتشار این پیام بود که کانال تلگرامی «دورهمی» اعلام کرد: «با عرض پوزش به علت تغییر در کنداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامه روز زن با حضور کتایون ریاحی و خواننده محبوب کشورمان حامد همایون به جمعه، 18 اسفند موکول شد.»


مجله خبری
ساختمان پزشکان
دکتر نداف کرمانی